דרוש מידע עריכת קובץ PDF

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
שלום רב
רציתי לשאול, אני צריך לערוך קובץ שכרגע הוא בפורמט PDF. ניסיתי להמיר אותו לקובץ WORD אך הפונט השתנה .
יש דרך לערוך קבצי PDF כשהם נשארים באותו פונט ועיצוב?
תודה רבה מראש.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ראיתי על זה לאחרונה ב"חדש במייל"

והם מביאים מתמחים טופ
פי די אף.PNG
פי די אף.PNG

להורדה | אוסף תוכנות של קריאה / עריכה / המרת קבצי PDF ודברים נלווים בהתקנה שקטה + גירסא ניידת חלק 1

תוכנות להורדה

KINGYOS

1

1

105

התחבר בכדי לפרסם תגובה
  • KINGYOS
    KINGYOS לפני יומיים
    שלום חברה
    בין הנושאים החמים בפורום הוא ללא ספק נושא ה - PDF, הרבה משתמשים בקבצי PDF לכל מיני מטרות ולכן זה הכרחי שיהיה תוכנה טובה שמטפלת בנושא הזה כמו שצריך.
    מדובר בנושא שיש עליו עשרות תוכנות מכל מיני סוגים, לפני כמה שנים החלטתי להתעמק בנושא הזה והתקנתי על המחשב שלי עשרות תוכנות והתחלתי לבדוק אותם אחד אחד, בחלקם הייתי מרוצה יותר ובחלקם הייתי מרוצה פחות ובחלקם לא הייתי מרוצה כלל, אבל שמתי לב שלא הייתה תוכנה אחת מושלמת בהכל, לפעמים תוכנה מסויימת עשתה לי המרה יותר טובה מאשר חברתה ולפעמים אחת עשתה לי עריכה יותר מוצלחת מחברתה וכן הלאה, לכן אגיש כאן בפניכם רשימה לא מבוטלת של כמה תוכנות שעוסקות בתחום הזה, ואפשר פשוט לנסות אותם ולהתרשם מהן.
    מדובר בנושא שלקח לי הרבה זמן לסדר אותו ולהעלות אותו לפורום, השתדלתי להביא את התוכנות המוכרות והטובות בין כל האוקיינוס הזה, ולכן יכול להיות שיש כמה תוכנות שלא עושות את העבודה כמו שצריך, אפשר ליידע אותי בפרטי ואשתדל למחוק אם צריך.
    אני יודע שישנם תוכנות שמכילות את רוב הכלים שהבאתי בנפרד, אבל למען הסדר הטוב לא נמנעתי מלהביא תוכנות אחרות.
    חשוב לציין שלא היה לי פנאי לבדוק כל תוכנה אם היא בעברית, אפשר להוריד אותם אחת אחת ולבדוק.
    כמו כן אין צורך לשאול מה שונה כל תוכנה מחברתה, פשוט להוריד ולבדוק למה הכי התחברת.
    אציין שחלק מהתוכנות בהתקנה רגילה, ועל כך תהיה מודעה ליד ההורדה.

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום רב
רציתי לשאול, אני צריך לערוך קובץ שכרגע הוא בפורמט PDF. ניסיתי להמיר אותו לקובץ WORD אך הפונט השתנה .
יש דרך לערוך קבצי PDF כשהם נשארים באותו פונט ועיצוב?
תודה רבה מראש.
תשלח לי תקובץ אני גרפיקאית ויודעת לעשות זאת.
למייל שבאתר בחתימה שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה