עקבות תיקונים בצבע משי

נפלא

משתמש רשום
עשינו שיפוץ בשתי חדרים היו לי ערבים שעשו עבודת שפכטל שיוף וצבע עשו עבודה יפה מאד עם גימור מושלם

אבל ביום האחרון הוספנו כמה לוחות גבס שבהם הוא עשה שפכטל אמריקאי רק בנייר שבין הלוחות ואח"כ צבע את כל החדר בצבע משי
כמובן שיש הבדל בין הצבע במקום שעשו שפכטל ושיוף לבין לוחות הגבס, אבל זה פחות מפריע לי הבעיה שרואים את עקיבות השפכטל שהוא עשה במקום של הנייר שבין הלוחות
אציין שאת הצביעה הוא עשה בפעם אחת בגלל הלחץ ולא המתין לזמן ייבוש ארוך בין השכבות
השאלה אם לעבור עכשיו עוד שכבה יעזור או שחייבים לעשות שפכטל ושיוף את כל הלוחות
אשמח לכל תגובה מקצועית

חוני נקש

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
בצביעת צבע משי חייב לעשות שפכטל 2 ידיים על כל הקיר

נפלא

משתמש רשום
תודה אני יודע שכדי שיהיה יפה צריך שתי ידיים שפכטל
שאלתי הייתה רק לגבי העקיבות האם זה ישתפר בסיוד נוסף?

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין
אני שאלתי בטמבור - בניתי קיר קטן של גבס
והוא טען ששפכטל לא נדבק על קיר גבס זה יחליק ויפול וצריך לשים רק מעט בנייר שבין הלוחות ולצבוע את המשי ישר על הגבס
אז מי כאן צודק ????
למומחים הפתרונים

A F

משתמש מקצוען
זה כן ישפר ואני יסביר: אם השפכטל לא חלק או לא עשוי כמו שצריך צדקו העונים לפני אבל אם השפכטל עשוי טוב רק רואים גוון מט על מקום השפכטל זה כן יעזור כי בכל מקום ששמים שפכטל או כל חומר אחר להחלקת הקיר חייב צבע פעמיים ולפעמים שלוש כי הצבע נספג בחומר וגם בלוחות גבס יש פעמים שצריך לצבוע שוב יותר מקיר רגיל בגלל הספיגה בנייר ב ה צ ל ח ה

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קירות גבס חייבים 2 שכבות שפכטל ואחכ בונדרול . אחרת הגבס ממשיך לבלוע את הצבע

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב אז למעשה זה מחלוקת הפוסקים האם צריך שפכטל על כל הלוח או שמספיק רק עם הנייר בין הלוחות
אבל האם מישהו מסכים לטענה שאם הזמן השפכטל מתקלף ולא כדי לעשות שפכטל
או שה בוודאי שלא יזיק

A F

משתמש מקצוען
אין ספק שעל שפכטל צריך בונדרול על זה הפוסקים לא חולקים... אם צריך לעשות שפכטל על כל הקיר גבס זה עניין של יופי בלבד ולכאורה לא צריך כי הקיר כבר חלק בכל מקרה שאלו יהיו בעיותינו.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה