מידע שימושי עצה לבעלי נוקיה 208. בנוגע ל'יומן שיחות'.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כידוע ביומן שיחות של נוקיה 208 לא ניתן לראות ביומן שיחות את כל הפעמים שהתקשרת רק של הפעם האחרונה.

מי שרוצה לקבל שיחות קודמות יש לעשות כך: הוסף עוד מספר לאיש קשר זה, התקשר למספר ונתק, כעת ביומן שיחות יעמוד לך אופציה "פרטים", היכנס ותראה..

בתקווה להבנה...

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי שרוצה לקבל שיחות קודמות יש לעשות כך: הוסף עוד מספר לאיש קשר זה, התקשר למספר ונתק, כעת ביומן שיחות יעמוד לך אופציה "פרטים", היכנס ותראה..
או לעשות 'ערוך מס' ולהוריד את ה-0 ואז יהיה 'פרטים'

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
כשיש באיש קשר שני מספרי טלפון ומחייגים/מקבלים טלפון משני המספרים, אז כשמדפדפים ביומן שיחות כתוב באמצע המסך למטה 'פרטים' (במקום 'שיחה' שכתוב בדרך כלל) ואז כשלוחצים על הפרטים אפשר לראות את כל השיחות האחרונות לאותו איש קשר

Kenyonit

משתמש מקצוען
כשיש באיש קשר שני מספרי טלפון ומחייגים/מקבלים טלפון משני המספרים, אז כשמדפדפים ביומן שיחות כתוב באמצע המסך למטה 'פרטים' (במקום 'שיחה' שכתוב בדרך כלל) ואז כשלוחצים על הפרטים אפשר לראות את כל השיחות האחרונות לאותו איש קשר
אהה נכון.. עכשיו רואה
תודה!

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

Kenyonit

משתמש מקצוען
שאלתי כבר פעם אבל לא ממש ענו לי תשובה
לי יש נוקיה 208 תומך כשר, אבל אני לא מוצאת את הבלוטוס שלו
אני יכולה להעביר שיר \ תמונה דרך בלוטוס, אבל להתחבר לאוזניה, או לבוקסה או שיתחברו אלי - א"א
ממש מוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה