עזרה עמלות בפייפאל על משיכה לבנק

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האם יש דרך להתפטר מהעמלה כדי לקבל את הכסף? באתר שלהם נאמר כי במשיכה של מעל אלף ש"ח אין עמלה על העברת הכסף לחשבון. דא עקא שיש עמלה גבוהה מאוד על העברה מדולרים ושקלים, וכיון שכל כסף שאני מקבלת דרך פייפאל מומר אוטומטית לדולרים, כשאני רוצה לקבל אותו חזרה לחשבון הבנק שלי זה דורש חזרה המרה לשקלים וגובה עמלה מטורפת.
גם ככה מתקצץ לי הכסף כשמשלמים לי בפייפאל, אבל ניחא. למה שוב עמלה אם אני רוצה להשתמש בכסף הזה?
עצת בעלי ניסיון בפייפאל, יש?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני משתמש בפייפל רק בלקוחות מזדמנים היות וזה מאד נוח. אבל מלקוחות קבועים אני מבקש שיעברו לדרך אחרת כמו xoom, wise וכד'. ולהעברות בארץ יש את משולם.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ניסית גם לזכות אשראי?
מה זה אומר לזכות אשראי? פחות מבינה בדברים האלה. יחסית טרייה. עד היום עבדתי רק עם העברות לחשבון הבנק. (עצמאית יחסית מהזמן האחרון)

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עמלות ההמרה של פייפאל יקרות מאד
ולכן סכומים שאני מקבלת דרכם אני מייעדת לקניות ולא מעבירה לחשבון הבנק

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עמלות ההמרה של פייפאל יקרות מאד
ולכן סכומים שאני מקבלת דרכם אני מייעדת לקניות ולא מעבירה לחשבון הבנק
ומה לעשות אם לקוח קבוע מתעקש לשלם רק דרכם? חבל לי לוותר עליו כי זה לקוח נוח קבוע.

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ומה לעשות אם לקוח קבוע מתעקש לשלם רק דרכם? חבל לי לוותר עליו כי זה לקוח נוח קבוע.
חבל לוותר על לקוח
אין לך הוצאות שאת משלמת דרך פייפאל שיכולות לכסות את הסכום הזה?
כיום יש היקף נרחב של אתרים או רשתות שמשתמשים בשירות שלהם, כך שזה יכול להוות תחליף לתשלומים באשראי.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חבל לוותר על לקוח
אין לך הוצאות שאת משלמת דרך פייפאל שיכולות לכסות את הסכום הזה?
כיום יש היקף נרחב של אתרים או רשתות שמשתמשים בשירות שלהם, כך שזה יכול להוות תחליף לתשלומים באשראי.
ב"ה אין לי כל כך הרבה הוצאות אונליין...
וביש חסד עדיין לא מקבלים פייפאל:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה