עמודות בדוח אקסס רק בפירוט

FullTime

משתמש מקצוען
למה טוב רק לעמוד אחד?
תגדיר את הדוח משנה כעמודות, ואת הראשי תשאיר עם כותרת עמוד.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
היה לי ברור שבכזה מקרה הוא נותן דוח משנה שאפשר לגלול אותו, אבל הוא לא נפרס על פני העמודים, בדומה לטופס משנה - אם אתה מבין למה כוונתי. ידוע לך אחרת?

FullTime

משתמש מקצוען
אני לא כבודו, כבודו מלא עולם...

לא פירטת מה שאתה רוצה, יש בדוח אפשרות של תצוגת עמודות, מה שהבנתי שאתה רוצה לעשות דוח בעמודות, אבל הכותרת תישאר לכל רוחב העמוד. לא הבנתי נכון?

FullTime

משתמש מקצוען
עשית 'הצגה לפני הדפסה' או 'הצגת דוח'
צריך להיות כמו הראשון.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צר לי ידידי אך לא הבנתי כלל מה הנדון.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מכיוון שעם @moishy יש כאן נסיון כאוב, לרוב קשה לחשוב שהוא ממש מתקשה להבין את הנקרא והנידון. סביר יותר שזה תרגיל מהסוג שרקח פה בעבר למר חיים יודלביץ שרצה בורר תיקיות שנראה כמו בוחר קבצים וקיבל על הראש בחסות ומסווה של היתממות וחוסר הבנה מצד זה הראשון.

אבל על הצד שכבודו ב' באמת לא הבין:

חלוקת רשומות בדוח לשני טורים או יותר כמו שנדרש בהרבה מקרים, ולכתוב למעלה בגדול "דו"ח_חניה" בלי שהכותרת הלז תהיה מזוהה עם צד אחד של המפה הפוליטית.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
‏‏לכידה.PNG

פיספסתי משהו?

FullTime

משתמש מקצוען
ניסית בדוח משנה?
תגדיר את הדוח מנשה לעמודות.
ותמקם אותו על כל הרוחב של דוח האב.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ניסית בדוח משנה?
תגדיר את הדוח משנה לעמודות.
ותמקם אותו על כל הרוחב של דוח האב.
על זה אנחנו מדברים כבר יומיים: דוח המשנה נותן לי חלון להציץ על הדוח שבמקור הפקד שלו. הוא לא פורש את הדוח על פני עמודי דוח האב. על כן - אם דוח המשנה הוא קצר/ למשל קשור לרשומה בדוח האב ומחולק לרשומות הנ"ל - טוב. ואם לא אין לי תועלת בזה.
האופציה לכאורה היא להוסיף לשאילתא שדה של מספור על כל עשרים או שלושים רשומות, ואז ליצור דוח אב שרשומותיו הם מספור סידורי, והמשנה מקושר על פי מספר.
אבל זה סתם טירוף.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למה להשתמש עם דוח משנה?
כנראה שאני באמת לא מבין...

קבצים מצורפים

• 2ColumnReport.zip
    KB 113.1 · צפיות: 18

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
זה לא שאתה לא מבין, אתה מגלה עמוקות...

עכשיו תספר לי בסוד מאין לך כל כך הרבה זמן,
לכל הרבה תפקידי התנדבות שלא במסגרת המקצוע... :)
לא היו פה עמוקות.
לא ברור איך הוא עשה שזה יתחיל לעבוד.
עשיתי אותו הדבר ולא עבד, לכן עליתי לפורום.
איך שלא יהיה השאלה שלך אכן מהדהדת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה