על מצלמה A2000

shryber

משתמש רשום
הציעו לי בחנות מצלמת A2000 ב1050, חשוב לי מצלמה ביתית טובה מישהו מכיר את הדגם ויודע לאמר איך היא?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מצלמה מעולה אבל המחיר שהציעו לך הוא בשמיים. אפשר לקנות אותה ב 200 ש"ח פחות.

מתפתח

משתמש רשום
את מדברת על קנון? יש לי אותה יותר משנה. היא אכן מוצלחת מאד והתמונות שיוצאות - מדהימות וחדות מאד.
רק שלפני שנה קניתי אותה ב-1100 ש"ח, עכשיו היא צריכה לעלות הרבה פחות.
(דרך אגב, איפה הציעו לך אותה? חיפשתי אותה בחנויות ולא מצאתי.)

דיסק

משתמש פעיל
עימוד ספרים
מצלמה מעולה.

החסרון היחיד שאני רואה הוא המעבר האיטי בין צילום תמונה אחת לשניה.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לאחר השוואת מחירים מהירה בזאפ (דבר בסיסי לפני כל קניית מוצר) ראיתי שניתן להשיג גם במחיר של 860 ש"ח בחנות טובה ואמינה.
המפרט הטכני נראה טוב, וגם הביקורות טובות ברובן.
http://koogle.zap.co.il/model.aspx?modelid=713663

shryber

משתמש רשום
תודה רבה לכל העונים! לי אישית מאוד מפריע מעבר איטי בין תמונה אחת לשניה, איזה מצלמה אחרת טובה עוברת מהר? עדיף לי לשלם יותר ולקנות משהו טוב יותר.

ASUS

משתמש צעיר
תבררי על הF70EXR של פוג'י, לא בדקתי מהירות, אבל היא איכותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה