שיתוף על מה אתה מסתכל?!

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מהשיעור האחרון בקורס איור... (השתקפות, שקיפות וטקסטורה). תהנו...

קבצים מצורפים

• הילד והאקווריום.jpg
    הילד והאקווריום.jpg
    KB 550 · צפיות: 296

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוווווו
איזה סגנון יפה!!!
הילד מצויר ממש טוב והצביעה בכלל!!!
הרקע הראשון יותר יפה, אבל הרקע השני יותר נותן באווירה כזה...יותר אהבתי ת'שני.
בהצלחות!

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איור מהמם

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הראשון מפנק
השני מתלהב

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מקסים ואני מאד אוהבת ציורי דגים כאלה זה עושה טוב על הנשמה

יש לי דגים ואני מסתכלת עליהם באותו מבט

חסר לי טיפה ריפרקשן של האור אבל בדרכ לא מקפידים על זה בסגנון קרטוני :)

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חסר לי טיפה ריפרקשן של האור
מסכים. הקטע של הריפרקשן לדעתי יכול לצאת טוב באמת רק אם תסתכל על משהו כזה תוך כדי ציור, אחרת זה לא תמיד ייצא אמיתי (גם בסגנון קרטוני מתקדם קצת כמו הנ"ל יעשה טוב להבליט טיפה ריאליסטיות...☺) לכן לא השקעתי על זה מלכתחילה ... (לי אין אקווריום כזה בבית...:()

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דגים זה כיף חיים.. גם על זה בא לי לעשות פוסט כי מסתבר שהרבה אנשים לא יודעים איך לטפל בהם לעומת בעלי חיים אחרים. זה פשוט דבר שמעורר בי השראה. גם לך כנראה יש דברים כאלה וגם למאיירים אחרים וזה מרתק לראות מה מעניין כל אחד. הציור שלך נהדר וכיף לי כל שיתוף.. תמשיך :)

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם אפשר, תחכים אותנו, מה למדתם?
השתקפות=ריפלקשן. האור שפוגע בעצם קשה שמחזיר את האור בצורה חדה היישר לעין שלנו מה שגורם לנו לראות את ההשתקפות המלאה של האור על אותו עצם- ככל שהעצם קשה ואטום יותר (כמו הזכוכית בציור) כך נראה יותר את האור.
בעצמים קשים אך לא אטומים נראה פחות השתקפות חדה ויותר בליעת האור לפי דרגת האטימות.

שקיפות=ריפרקשן=שבירת קרני האור. האור חודר בעד העצם השקוף, מה שגורם לקרן האור להישבר ולהתעוות, כך אנו רואים אור מפוזר בתוך העצם השקוף ומאחוריו, במקרה שהאור חודר בנוזל שקוף הוא יתפזר עוד יותר.

טקסטורה= כולם מכירים כבר... החידוש בשיעור היה שטקסטורה לא מציירים כחלק מצביעת החומר, אלא בשכבה נפרדת מעליו במברשת הדרושה לטקסטורה המבוקשת, ואז להוריד את ה OPACITY עד לדרגה הרצויה שתתן את מראה הטקסטורה המבוקש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה