על דא ועל הא...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אם הוא יהפוך לימונדה זה תלוי בנו אם נשאיר אותו כך הוא ירקב וישאיר הרבה סירחון.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;1080340:
אם הוא יהפוך לימונדה זה תלוי בנו אם נשאיר אותו כך הוא ירקב וישאיר הרבה סירחון.

מסכים עם כל מילה שלך .

אבל אתה יודע , לפעמים עדיף להוציא את הלימון החוצה מאשר לתת לו להירקב בפנים... שם הוא עלול לעשות נזק יותר משמעותי ...

לגסאביקע

משתמש רשום
נכתב ע"י trew;1080332:
אני מריח פה אשכול עם הרבה תגובות פינגפונג, חוסר הבנות, והרבה דריכה על ביצים אבל בסוף התלתיסט ולגסאביקע החברים הכי טובים ומעריכים בעולם, רק אל תשכחו את עניין המפגש שמגיע אחר כך (מעניין אם הוא יהיה בארץ).

במקרה אני בדרך עכשיו להארץ... אבל רק ליומיים, ולא נראה לי כזמן מתאים למפגש על שטויות

אין לי כלום נגדו - ואדרבה ממליץ לו להמשיך לכתוב פה על זה, זה לא בריא להשאיר את זה בבפנים... ולי זה ב"ה לא אכפת

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הופ חברה אל תעליבו אותנו פרוג זה לא פח, ריקבון ושאר מרעין בישין תעשו טובה תשאירו בחוץ.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני אשאל ככה...
מה זה משנה?
מה זה משנה אם השקיעו הרבה או קצת, האם מדובר בתלתיסט וותיק או חדש?
אם אפשר ללמוד- לומדים, לי אישית בכלל לא משנה מי מעלה, העיקר שאם מבקשים ממנו משהו שישתדל לעזור ולא רק לקבל, זה המאזניים שלי.

אני חושב שלכל החברים כאן יש הרבה עבודות שלא העלו לפורום, אם זה בגלל שאתה חושש ממחמאות/ירידות, או שזו סתם עבודה רגילה שלך, בדר"כ מעלים כשיש משהו מיוחד או כשישנה התלבטות.
אבל שכל אחד יעשה כרצונו, לא צריך לקחת את זה אישי, רק להיות מהנותנים ולא רק מהמקבלים.

ואולי על זו הדרך אעלה משהו בקרוב... :)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתיסט;1079362:
זה תמיד נכון לכל בעל מקצוע , אבל השארה ניתן לקבל ממי שהיה באותה נקודת מוצא שממנה אני יצאתי עם אותם הכלים שהיו לי בתחילת הדרך , ולא ממי שיש לו 'פור' עליי עוד לפני נקודת הזינוק בהרבה ..

זה נשמע כמו תחרות...

דוגמאות למשל ...
סנדלר שכונתי לא יקבל 'השראה' מחברת ניו-בלאנס איך לייצר נעליים...
ולבעל מכולת לא תיגרם 'שאיפה' להגיע ללמעלה בכך שהוא יראה את מחזור הכספים של רשת שופר-סל יום לפני ערב חג...

לא מסכים!!!

כוחות היחיד הנן מוגבלות (על אף מקצועיותו והתמדתו) לעומת כח עבודה של חברה ומאזן הכספים שהיא מגלגלת , ומה שהתכוונתי לומר הוא שלא ניתן להציג את עבודותיו של אלו מול יצירות הפאר של אלו ולעשות השוואות....

גם עם זה אני לא מסכים! גם היחיד יכול בהחלט להגיע לרמות האלו, רק השאלה אם יש לו עבודה...

תוצאות ניתן להשוות רק בין כאלו שיצאו מאותה נקודת פתיחה - לדרך ועם אותם הכלים בדיוק , רק אז בסוף המסלול ניתן יהיה להציג את תוצאות כולם , למחוא כף למי שהגיע ראשון ולהניד ראש למשתרך מאחור ...

זה נכון, אבל גם זה נשמע כמו תחרות!!!

אני הקטן רוצה לומר, שדווקא עבודות כאלו עושות לי קנאת סופרים וחשק להרביץ יצירות!
ממי נקבל השראה? עבודות כאלו שעולות כאן, נותנות חשק לעבוד, עושות הרגשה טובה שה"טפילים" של לפיד יודעים לעבוד, שאחד משלנו מתפרנס בכבוד וגם מעלות את רמת האתר!

עכשיו תהיה גבר, תעבור על כל היצירות של לגסאביקע (עד עכשיו אני לא מצליח לבטא את השם הזה...) ותן לו בפעמון, זה יעשה נחת רוח לאבא, ואבא יתן לך ווחאד פעמון של הצלחה!
שנה טובה!!!

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    1.9 MB · צפיות: 16

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י לגסאביקע;1080908:
GolanArt תודה! אבל מספיק כבר - מצידי הנושא סגור...

עד שאתה והתלטיסט לא מחליפים פעמונים, הכל פתוח!!!:eek:

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

יום כיפור בסוף השבוע ...

קבצים מצורפים

• פעמון.jpg
    KB 68.5 · צפיות: 11

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דיייייי

התאורה בפעמון שלך לא תצא נכונה....
אין שום התייחסות להחזרים מדופן לדופן
:)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
גועל נפש!!! כל אחד פה משוויץ עם הפעמון שלו!

קבצים מצורפים

• Untitled.png
    KB 997.6 · צפיות: 19

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אני אוהב ללחוץ על הפעמון (מבחינתי זה כמו לייק), לתת הרגשה טובה, אבל עכשיו החלטתי לשפוך כמה במכה אחת...
תהנו!
חשבתי לסיים מהר אבל זה לקח הרבה זמן... (סביבות 4 שעות בערך כל תמונה חוץ ממה שיצא לא טוב...)
התמונה השניה עברה שיפוץ בקומפוזיטור (לפצות על הקומפוזיציה...)
צפה בקובץ המצורף 171123
צפה בקובץ המצורף 171124
חיוכים לכולם!!!!
:):D:):D:):D:):D

קבצים מצורפים

• Results1.jpg
    KB 401.6 · צפיות: 16
  • Results2.jpg
    KB 206.3 · צפיות: 16

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י יניב;1082088:
אני אוהב ללחוץ על הפעמון (מבחינתי זה כמו לייק), לתת הרגשה טובה, אבל עכשיו החלטתי לשפוך כמה במכה אחת...
תהנו!
חשבתי לסיים מהר אבל זה לקח הרבה זמן... (סביבות 4 שעות בערך כל תמונה חוץ ממה שיצא לא טוב...)
התמונה השניה עברה שיפוץ בקומפוזיטור (לפצות על הקומפוזיציה...)
צפה בקובץ המצורף 171123
צפה בקובץ המצורף 171124
חיוכים לכולם!!!!
:):D:):D:):D:):D

כמה מתאים לך יניב....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה