עלון שבועי במייל - אני צמא כל כך לדעתכם

האם תרצו לקבל חבילה שבועית של הגיגים במייל פרי עטי ואולי גם בתוספת של כותבים אורחים מידי פעם?

• כן בתנאי ש.. (פרטו בתגובות)

הצבעות: 85 17.8%
  • לא

הצבעות: 55 11.5%
  • תלוי (פרטו בתגובות)

הצבעות: 38 8.0%
  • אין שום סיכוי, לך לכל הרוחות, אויש, קרציה. חפרת!

הצבעות: 19 4.0%
  • בטח, ברור, תביא תביא, כמה שיותר מהר, לך תזוז כבר!

הצבעות: 309 64.8%

• סה"כ מצביעים
    477
מצב
הנושא נעול.

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שאלה לכלל הגולשים:
לעת עתה אני מניח שבסופ"ש כבר יש לאנשים די והותר מה לקרוא, ורוצה לתת להם משהו לקרוא בתחילת השבוע. לכן שולח את הפעק'לע במוצאי שבת (מאוחר בלילה). האם זה זמן טוב לשליחתו או אולי בזמן אחר?
אנא דעתכן/ם.
מתי שתשלח זה טוב!
אני אחליט כבר מתי לקרוא....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מממליך לשלוח שתי פעקאלאך בשבוע אחד ליום חמישי ואאחד במוצ"ש
והבוחר יבחר כנוח לו
הרוצה יקרא את הפעקלע של יום החמישי
והמבין יקרא את שניהם
ומי שלא זכה להבנה בתחום = יקרע את שניהם
היות שהפעקלע יוצא עב כרס, הוא לא יכול להישלח יותר מפעם אחת בשבוע, (וגם אז הוא צריך לחוות איזו דיאטה לכאורה)

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מוצ"ש זה טוב. להתחיל את השבוע כמו שצריך, עם חיוכים ממותקים.
אה, איזה פעקאל'ה, געוואלדיג!

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני אקרא במוצ"ש יותר מהר מחמישי - שישי.
אפשר לצרף אותי לרשימת התפוצה או שאין מספיק פעקאלאך? (אני רואה שבית הכנסת עמוס...)

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איסתירא יקירי, בימים הקרובים אבקש בלי נדר מכלל גולשי פרוג לצלצל לכל הודעה שלך מאז ומעולם. חכה לזה. ננסה לראות אם נוכל תוך 48 שעות להפוך אותך לניק המצולצל ביותר כאן:
https://www.prog.co.il/members/
טוווובבבבב!!!!
וזו תהיה שכר טירחה על פועלי הרב למען 'תן לישון געציל'....?
אז כבר היה שווה....

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
איסתירא יקירי, בימים הקרובים אבקש בלי נדר מכלל גולשי פרוג לצלצל לכל הודעה שלך מאז ומעולם. חכה לזה. ננסה לראות אם נוכל תוך 48 שעות להפוך אותך לניק המצולצל ביותר כאן:
https://www.prog.co.il/members/
:D:cool:
כמה שזה נכון...
צא בקמפיין. תראה שתוך שבוע לא תשמע ממנו שוב...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מוצ"ש לפי המחקרים זה אחד הזמנים שנחשבים לטובים מבחינת שליחת מיילים, כי אנשים יושבים אז על המחשבים בממוצע הכי הרבה. (חמישי בלילה ומוצ"ש בלילה אלו זמני השיא)

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קראתי את הפעקל'ע, ולדעתי...
31 תשובות

28 תגובות
  • יפה מאד (2)
  • הפקעלע שלך הופך ונהיה עם ממתקים שווים מפעם לפעם!! אחד הטובים!
  • מאד מאד נהניתי. הסגנון מעט שונה מהרגיל, אבל מצחיק ומהנה לא פחות!
  • בקשר לקופות צדקה המצב בבני ברק הוא קטסטרופלי שבתוך 20 מטר ניצבות 8 קופות מינמום של קופת העיר וכן8 של ועד הרבנים ועוד כהנה וכהנה נכון שאנו עיר חרדית ומותר שיהיה פה ושם קופת צדקה אך שבכל מטר יש מינמום 3 קופות זה הזוי
  • נחמד
  • נתן תודה רבה על הפעקלע, נהנתי מאוד. ובפרט שהפעקלע תומך במועמד החרדי, שעוזר לכל אחד חרדי דתי וחילוני וכל תתי הפלגים השונים , וכמו שהסלוגן שלו אומר ירושלמי בנשמה רואים איך שטובת העיר והציבור הירושלמי חשובים לו. כולם מוזמנים להצטרף למומד יוסי דייטש!!! אין ספק שהפעקלע יכריע את הבחירות!!! :)
  • נראה שיש בארצנו עיר אחת ושמה ירושלים, לא כך? פשוט רק היא מככבת ומדוברת בפעקאלע. הבעיות נמצאות גם בערים אחרות צריך לשלוח לכלל ראשי הערים את רשימת התיקונים ושיפורים הדרושים
  • כשעולים עם עגלה לאוטובוס, ואנשים יושבים מאחורי המקום המיועד לעגלות - כשיש מקומות ישיבה ריקים אחרים, אפשר פשוט לבקש מהם בנימוס לעבור. מיעוטם יבהו בעיני עגל, רובם המוחלט יסכימו לפנות את הספסל הייעודי.
  • לא מתאפקת וקוראת את הפקע'לע עוד לפני שכל הבית נקי... התאור על הדואר מדויק, אבל אני יכולה לאשר רק את החלקים של ההודעה על דואר רשום והתור כי עד לשם הצלחתי להגיע...נכנסתי, ראיתי שיש 26 איש לפני, עשיתי אחורה פנה.. מישו יכול למכור לי 3 בולים?
  • פעם ביקשתי מפקיד הדואר שקית, הוא החזיר לי מבט עוין כאילו ניסיתי לגנוב לו בולים
  • ובקשר לקופות צדקה שלא יבלבלו את המוח, אף אחד לא שם שם כסף זה פשוט שטח פרסום חינמי
  • שבוע טוב ומבורך, כמובן שגמעתי אותו בשקיקה כתמיד. הגבאי אינו צודק. חד וחלק. אני מוכן להסכים שקודם כל צריך לאכוף על הקופות הגדולות ורק אח"כ על השכונתיות (מה שנקרא, אל תהי' חזק על חלשים). למד את אותו גבאי [ואת גבאי שאר הקופות] מה שלמדונו רבותינו ונראה כי הם שכחו זאת ממזמן, כי המטרה אינה מקדשת את האמצעים. בהצלחה.
  • צודק בקשר לקופות הגדולות
  • מיצב הכריות בכיכר ספרא הינה אחת מיצירות האמנות האהובות עלי. ועליך כמשפיע חרדי לעודד אמנות מופשטת או\ו שכזו שאינה פוגעת ברגשותינו, אז...
  • הלואי שיהיה שינוי. הדואר יגסוס גסיסה מיוסרת ומייסרת ויתפגר, ואז נספיד אותו כולנו "הצבי ישראל, על במותיך נפלו חלל". בתקווה שכבר אז יהיה תחליף ראוי והגון ונורמלי עם ראש על הכתפיים, תודעת שירות ובלי בירוקרטיות מיותרות.
  • יוסי דייטש קרא את הבלוג שלך? ולעניין קופות הצדקה: אפשר להגיע לפתרונות שהם גם אסטטיים, גם בטיחותיים וגם 'צועקים את עצמם'. קצת מחשבה על הקהל! אישית, אני נגד קופות הצדקה שמהווים מכשול בדרך. מגיע לי לקבל מכת מוות מברזל כי לא תרמתי לקופה ספציפית? אדרבא, זה יוצר בי אנטגוניזם. קופת העיר ב"ב, ובעקבותיה עוד קופה, ניצלה בחכמה את עמודי הבטיחות באזורי תחנת האטובוס. העמודים הגמלוניים האלו, שמהוים מעצור לכלי רכב משחית תוקפניים, ובנו את חלקם העליון כקופה. פתרון אסטטי, מעניין ויפה. למה הקופות הקטנות לא יכולות להשקיע טיפ טיפת מחשבה? ואם יוסי דייטש קורא את זה, תגיד לו שישקיע באנשי ביתו, קרי ירושלים, ולא יחלק אישורים אוטומטיים לכל המרבה במחיר. עניי ביתך קודמים.
  • ובכן מרן תן היקר כפי ששיערת אני אחד שאומר תן ונמצא כרגע בצד של המקבל אבל אתה יודע (בעצם לא רק אתה כווולם יודעים) גלגל... בעולם וים אחד ידפוק אצלי בדלת גביר פלמוני לשעבר לך תדע! בכל אופן אני הייתי מציע כמה הצעות כדי לפתור את מצוקת קופות הצדקה. ואם עדיין לא הבנת אז אני מדגיש שמדובר במצוקה משולשת גם לעו"ש במדרכה גם לעו"ש של חשבון הבנק של הנצרך וכמובן גם לעו"ש של העומד בראש שרשרת המזון הלא המה (באזלא גרש) הגבאים הנמרצים והנפלאים של קופות החסד איש על דגלו לצבאותם. ובכן דבר אחד צריך להיות ברור שבעצם לא אמור להיות תחרות בין הקופות כי הרי בכל מקרה מי שיש לו רגישות לקופה מסוימת יתרום דווקא לאותה קופה. רק שכל זה לא תקף במצב של שמא יקדמנו קופה אחרת. לאור כל הנ"ל נראה לי שכמו שיש לוחות מודעות ברחבי כל עיר ועיר אם בצורה עגולה אם צמוד לקיר או גדר וכדו' כמו"כ הייתי מציע שטוב יעשו פרנסי כל עיר ועיר אם יקציבו בצורה מסודרת קירות שמיועדות לקופות צדקה ואם יש צורך אזי גם לתת עדיפות לקופות שפעילות באותה שכונה. אגב הרעיון הזה יוכל גם לחסוך כסף לגבאי הצדקה ע"י שיתופי פעולה שונים להלן 2 דוגמאות. 1 לעשות 6 קופות בנפרד עולה יקר יותר מאשר לעשות קופה אחת עם 6 דלתות והפרדה פנימית. כמו"כ אפשר לשלם לאדם אחד שיאסוף עבור כל הקופות. ופוק חזי שברשימת הרבנים המקבלים תמצאו לא אחת רבנים שמקבלים לשניים ואף לשלושה קופות. וכבר היה דבר זה מעולם. אגב נתת לי רעיון לביצוע... בכבוד ובהערכה אברהם ישראל גרינצוייג
  • בהחלט חשוב העניין של הצדקה, אין לי שום בעיה עם זה, אבל אם זה מפריע למשהו , יש לי רעיון, אולי תעשו קופות צדקה עגולות?
  • אבקש לא לכתוב את השם שלי כל מילה פנינה ואולי אפי' שתיים לאחרונה הגעתי לדואר לאסוף חבילה והפקידה אומרת לי כבר קיבלת אותה..... אחרי ויכוח של שעה כשביקשתי לראות את החתימה שלי שחתמתי בקבלת החבילה החמיצו פניה והיא אומרת לי שזה נמסר למישהו אחר, בסופו של דבר היא מסרה לי את הטלפון של הבן אדם והוא הביא לי חבילה פתוחה עם "חלק" מהדברים שהזמנתי שבתי לדואר וביקשתי שישלמו לי את החסר והם אומרים לי לך לבן אדם שלקח את החבילה והוא מכחיש שהיה שם עוד דברים..... בקיצור אם חיכית יומיים בתור וקיבלת את החבילה שלך בשלמות תגיד תודה - כל השאר בונוס
  • אם קופות הצדקה רוצות להעמיד קופות, שיתכבדו ויחצבו חורים בקירות ובשאר פינות שפויות, ושם ימקמו אותם. ולא יכריחו עוברים ושבים תמימים לספוג מכות על בסיס יום יומי, "המטרה אינה מקדשת את האמצעים"!, במיוחד שאפשר לעשות את זה באופן שלא יפריע כל כך, לפעמים נראה שאין כל מחשבה מצד מעמידי הקופות על עוברי הדרכים.
  • שמא כבודו יואיל לעבור לשורות קצרות? אני קוראת נאמנה רק שאני נאבדת קצת באורכים של השורות....... תודה!!!
  • נושא הדואר הוא בעיה כלל ארצית, כבר מזמן רציתי לפתוח עצומה כדי שיאיישו את כל העמדות ויהיו יותר סניפים. רק מהחתימות של האנשים שעומדים בתור ביומיים ממלאים עצומה של אלפים. פשוט לא ידעתי לאן עלי לשלוח עצומה שכזאת. אולי יואיל הרב גלנט, מלך העצומות על אגד, להחכימיני מעט בעניין זה.
  • ק
  • בענין מה שהעירייה צריכה לתקן.. (בירושלים) תליית המודעות על כל עץ ומוט, עד שנראה שכל הרחוב הוא לוח מודעות אחד גדול. זה ממש גועל איך שחיים פה, ועל זה משלמים שכירות הכי יקרה וארנונה יקרה?
  • אתה צודק במאה אחוז. מותר לקופות לדאוג לילדים שלא יקבלו באנה בראש ואז יוכלו לפנות לקופה לתמיכה בהוצאות רפואיות. כמו אלה שבנו את בית החולים מתחת לגשר
  • כמו תמיד- הקריאה מענגת...
  • בגלל שחילקתם את המייל הנוכחי שני מיגזרים. ירושלמים ושאר עמך. אני מרשה לעצמי לפנות בבקשה למגדר מסויים. לגברים שבין הקוראים. סיפור עצוב ועגום ואפילו נורא. לאחד מקרובי אברך צעיר כבן 25 נפטרה אמו. הילכך הוא מחוייב על פי ההלכה שלוש פעמים ביום לעבור לפני העמוד. מה שהוא סופג רבותי, לא להאמין. לא אמין. שניים צועקים לו שהוא ממהר. אחד צועק לו שהוא זוחל ורעהו מגדיל וניגש אליו דופק על השעון להראות לו כי הגזים הפעם, הם "עלולים" לסיים את התפילה שש דקות מאורח יותר. עוד אחד דואג במשך התפילה! ללחוש לו באוזן מידי פעם שהוא רץ קטסטרופה. רביעי דופק על השולחן בסיום התפילה שלא יתכן כדבר הזה. צריך להתפלל יותר לאט. דמעות בעיניו. רב ידוע המתפלל עימו באותו מנין ניסה לחזקו, שכל צער שהוא מצטער בעקבות המצוה מגדיל עשרת מונין את ערך המצוה. יום יום. שנה שלימה. רחמנות יהודים. למה??? למה להציק?? למה???

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הערב נזכרתי באשכול הזה, תוך כדי שליחת הפעקל׳ע התשיעי.
סייעתא דשמיא ענקית, ברוך השם.
זה התחיל סתם כקוריוז, וב״ה מתפתח לממדים שלא שיערום אבותינו.
תודה רבה לכל מי שעזר והגיב וענה וייעץ ותרם וכתב באשכול זה.
מקווה שהמוצר הנוכחי תואם את ציפיותיכם.
ואם לא - אל תהססו לתת בראש.

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מקווה שהמוצר הנוכחי תואם את ציפיותיכם.
ואם לא - אל תהססו לתת בראש.
ייש"כ על הכל!
רץ לקרוא...

והשבוע בפעקל׳ע, טור אורח של אבימי, כולל איור מפיל מהכיסא.. לא לפספס! לא לפספס! שלא תעזו בכלל...
בטוח שלא אתה פספסת?
כי לא מצאתי חוץ משרטוט של קיש :(
אולי יש עוד חלק בדרך?

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה