עכבר שיושב לנו בתוך התנור ומכרסם אותו לאט לאט ולא מוכן בשום אופן לצאת!!!:(

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצל חמותי גם היה מכה שכזאת. כשחפרו מול הבית שלה בגינה ישנה, וכל העכברים התנחלו בביתה.
הם כירסמו בארונות, כל מה שהיה במזווה, אכלו את המנוע של התנור, והתנור הלך קאפוט!
אחרי הרבה נזק הם תלו על כל דלת של ארון תמונה של ר' ישעיהל'ה קרעסטירר, וסוף סוף נגמרה המכה
[תמונה אחת לא עזר]

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי היה פעם כזה מקרה: כל פעם שהדלקנו את התנור נהיה קצר בכל הבית, הזמנתי טכנאי והוא ניסה לבדוק את כל התנור לראות מה הבעיה ולא מצא וכשהוא כבר כמעט התייאש הוא פתח את החלק העליון של הגז מעל התנור, ואני משאירה לכם לבד לדמיין מה הוא מצא.....
העכבר פשוט כרסם את החוטים עד שהתחשמל...
הוא הסביר לי אז שהם אוהבים חום לכן נמשכים לחוטי חשמל

רחלי טל

משתמש מקצוען
נס שאנחנו לא שכנים...;)

באיזו עיר את גרה שמוכרים ירקות בחנות טמבור?...;)

נס שאנחנו לא שכנים...;)

באיזו עיר את גרה שמוכרים ירקות בחנות טמבור?...;)
בעל הטמבור עשה עלינו קופה כשמכר לנו את כל סוגי המלכודות והרעלים שהיו לו במלאי, בעל המכולת רוקן עלינו את כל הגבינות הצהובות היוקרתיות, בתקווה שאם המפונק לא אוהב את סוג א', אולי גבינת קמבבר צרפתית או גבינת ברי תערב לחיכו....

בהצלחה רבה!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכולם!
בגדול אני ממש הולכת לעשות 40 יום אחרי הסיפורים המצמררים כאן....
בכל מקרה היום קנינו עוד מלכודת שטענו שאין כמוה...מקווה מאאאד שילכד כבר!
(לא מקנאה בו מה אנחנו הולכים לעשות לו...:))
אעדכן בעז"ה כשילכד.

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הלחצתם אותי,
לפני כמה חודשים היו לנו 2 עכברים בבית הבאנו מדביר והכל על מקומו בשלום.
לא לפני שהשאירו לנו הרבה מרור עם ההפרשות שלהם בכל קופסא וקופסא של תכולת הבית החדש שהובלה אחר כבוד לבית עם היצורים המבחילים הנ"ל
תכלס לאחרונה נהיה לי כמה פעמים קצר בתנור משהי אמרה לי שזה קורה בגלל שימוש מרובה בסנט מוריץ.
אבל אולי זה בכלל עכברון,איך אדע?

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בהצלחה למעמד הלכידה!
ולא לשכוח להעביר אותו אלי.
כל העכברים שעבדתי אתם ברחו לי בקישטא אחת.
כזה עכבר אקשן אני חייב אצלי.
יש לי כמה לקוחות הגונים שצריכים ביקור בית שלו.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אין לי כח לקרוא את כל האשכול.
אבל היה לי בדיוק את אותו סיפור בעבר, בהתחלה לא הבנו מה זה הצמר גפן שנערם לו בתא התבניות מתחת לתנור, ועם הזמן קלטנו.
פעם אחת מצאתי אותו בחוץ, ניסיתי לרדוף אחריו, כבר אפילו קלטתי את החור מאיפה הוא נכנס, אבל הוא כבר היה בפנים.
הוא היה קטנטן ממש. השתחל בתוך חור בקוטר של 10 אגורות!.
תכל'ס, מה שהיה בסוף, קלטנו שאחרי הכל הוא הרי חייב לצאת מפעם לפעם לאכול, שמנו כמה מלכודות בבית באיזור התנור, קשרתי חזק במבה עם חוט ואת החוט לקצה במוט שסוגר את המלכודת, (אחרי כמה פעמים שהוא נכנס, הוציא את הבמבה וחזר לתנור), ופעם חזרנו הביתה אחרי כמה שעות שלא היינו בבית- כמה שעות של שקט, והעולל היה בפנוכו.

אחרי שתופסים אותו לא לרחם עליו (כמו אותו שכן שראיתיו משחרר עכבר מתוך מלכודת), אלא להכניס אותו לתוך ספל/ קערה/ דלי עם מים רותחים כשהוא עדיין בתוך המלכודת.

כמו"כ, אצלי ספציפית, אחרי תקופה הגז (היה תנור משולב) הפסיק לעבוד, היה קצת ריח גז בבית, אולי זה קשור.

מאז כבר עברתי דירה וכבר החלפתי תנור, אבל אולי המידע יעזור.

בהצלחה.

og

משתמש רשום
פעם קבלנו עצה ללכידת עכברים וזה עוזר יותר מהכל - עכברים אוהבים שניצל! כן שניצל עוף תנסו לשים חתיכה במלכודת ותראו. בהצלחה!

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@ארמה
לא קראתי את כל האשכול.
בחלק שקראתי לא ראיתי שציינו את נושא סוג המלכודת.
-
פעם היה לנו עכבר שהתעלל בנו טוב טוב.
השמין על חשבונינו, וטרד את שנתינו.
ניסינו "מלכודות טמבור" אני קוראת להם.
קלקר עם דבק כלשהו. נאדא.
צחק עליהם צחוק גדול.
-
עד שלקחנו מלכודת עץ וברזל.
עם מעט חמאת בוטנים (ראיתי שציינו כבר)
לילה אחד.
וסיימנו איתו.
מכאן השגנו את המלכודת.
ירושלים: 0527600985

תצליחו.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אחרי שתופסים אותו לא לרחם עליו (כמו אותו שכן שראיתיו משחרר עכבר מתוך מלכודת), אלא להכניס אותו לתוך ספל/ קערה/ דלי עם מים רותחים כשהוא עדיין בתוך המלכודת.

הסתייגות: אין צורך במים רותחים, מים רגילים עושים את אותה העבודה בפחות צעב"ח.

אולי מעניין אותך גם...