חו"ד עיצוב כריכה לספר

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אשמח לשמוע הערות והארות

קבצים מצורפים

• כריכה ספר המשפטים.jpg
    כריכה ספר המשפטים.jpg
    KB 1,020.4 · צפיות: 533

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
התחלה לא רעה
א. הייתי מוותר על הפרחים מקדימה זה ספר פיסקי דין צריך להיות משהו יותר רציני
ב. אפשר לשחק יותר עם הטיפוגרפיה, כגון את המילה מראכש להגדיל
ג. מפריע קצת בשדרה שהמילים פסקים דין הם לא כאן ולא כאן
ד. את הצורה המרוקאים הייתי מעבה טיפה ואולי נותן לה יותר אורך
ה. העיגול בשדרה ממש לא ברור

סה"כ התחלה טובה
אבל להגיד על זה שזה ממש מקצועי עדיין לא [יש לאנשים דחף מסויים ישר להקליד.....], אין מצווה לתת מחמאות שהם לא הכי מדיוקות, יש מצווה להאיר ולשפר את הכריכה.
עלה והצלח וד"ש לרב ריוח

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אשמח לשמוע הערות והארות

אהבתי את הסגנון האוריינטלי-תורני, מה שמתאים לפסקי בית הדין במרקש (מראכש..) מה שמתאים גם עם הטיפוגרפיה והצבעוניות. ועם עיטורי זהב שכאילו נלקחו מגלימת אב בית הדין דמרקש..

רק שאתה צריך להסביר את זה כשאתה מציג את היצירה היפהפיה - כבר היה כאן מישהו שחשב שזה עבודה של מתחילים..

נערך לאחרונה ב:

עימוד תורני

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ישר כח על הפירגונים ועל ההערות המחכימות
ראשית, העליתי את זה לפני שזה הגיע לרמת 'מושלם' בכדי לשמוע הערות וליישם.
בנוסף על כך, אכן צריך להסביר מה עומד אחרי העיצוב הזה..
ספר זה אינו ספר תורני קלאסי אלא יש בו קצת כיוון מחקרי היסטורי, לכן התלבטנו אם לעשות לספר הזה כריכת סקאי עם הטבעה כמו ספר תורני קלאסי או הדפסה צבעונית.
אני המלצתי ללכת בכיון של הדפסה, עשינו כמה סקיצות בהירות עם עיצוב מודרני (רקעים של מבנים במרוקו להמחשת בית הדין וכדו') אך זה שידר מידי חולין.
ניסינו ללכת בכיוון של ספר תורני עם המסגרות והעיטורים המקובלים, אך עם אלמנטים אציליים מעט בכדי לתת את הכיוון שהוזכר לעיל (הגלימות של רבני מרוקו לא היו עם זהב כל כך, אך עדיין זהב נותן את התחושה הזו וגם תחושה של פרוכת וכדו').
זו היתה התוצאה..

הנה עוד התקדמות קטנה בזכות עמירם היקר. (קשה לנו לוותר בינתיים על העיטורים של הפרחים!!)

כבר היה כאן מישהו שחשב שזה עבודה של מתחילים..

זה בסדר גמור, עמירם עושה את זה מאהבה זה מצויין..

קבצים מצורפים

• כריכה ספר המשפטים 2.jpg
    כריכה ספר המשפטים 2.jpg
    1 MB · צפיות: 379

Saralem

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יפה מאוד!
משדרת מכובדות ומרשים!

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ישר כח על הפירגונים ועל ההערות המחכימות
ראשית, העליתי את זה לפני שזה הגיע לרמת 'מושלם' בכדי לשמוע הערות וליישם.
בנוסף על כך, אכן צריך להסביר מה עומד אחרי העיצוב הזה..
ספר זה אינו ספר תורני קלאסי אלא יש בו קצת כיוון מחקרי היסטורי, לכן התלבטנו אם לעשות לספר הזה כריכת סקאי עם הטבעה כמו ספר תורני קלאסי או הדפסה צבעונית.
אני המלצתי ללכת בכיון של הדפסה, עשינו כמה סקיצות בהירות עם עיצוב מודרני (רקעים של מבנים במרוקו להמחשת בית הדין וכדו') אך זה שידר מידי חולין.
ניסינו ללכת בכיוון של ספר תורני עם המסגרות והעיטורים המקובלים, אך עם אלמנטים אציליים מעט בכדי לתת את הכיוון שהוזכר לעיל (הגלימות של רבני מרוקו לא היו עם זהב כל כך, אך עדיין זהב נותן את התחושה הזו וגם תחושה של פרוכת וכדו').
זו היתה התוצאה..

הנה עוד התקדמות קטנה בזכות עמירם היקר. (קשה לנו לוותר בינתיים על העיטורים של הפרחים!!)

זה בסדר גמור, עמירם עושה את זה מאהבה זה מצויין..
@עימוד תורני הייתי רוצה לשאול אותך משהו
אולי תוכל ליצור איתי קשר במייל או כאן בפרוג
המייל שלי הוא kckuckckuc גימייל . קום
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה