דיון עייצע'ס לשיפור כתיבה, עד 36 מילים לעצה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
דברו לעצמכם ותעשו פרצופים תוך כדי כתיבה
:mad:
:rolleyes:
;)

את המילים בדילאוגים תאמרו בטון המתאים ובהבעה מותאמת.
:o
:eek:

נשמע מביך אבל משפר מאוד את הטקסט.
ככה אני כותב תמיד
כל כך נכון וצודק!
משתפת בחוויה אישית:
זיכני בורא עולם ונתן לי חברה טובה מאוד. בשנות הפנימיה הייתה אותה חברה נאמנת הסוד שלי, ידעה שאני כותבת והייתה קוראת את כל מה שהעליתי על דפיי.
אלא מה? אותה חברה לא אהבה לקרוא. היא רק אהבה את הכתיבה שלי.
מה עושים?
הייתי מביאה את קלסריי לחדר שלה, יושבת מולה ו... מקריאה לה את שלל ספריי הפוטנציאליים.

באותן שנים עשיתי פיתוח קול. לא פשוט להקריא ספרים שלמים יומם וליל.
אבל יותר מזה, עשיתי פיתוח כתיבה מדהים, שעד היום אני ממליצה עליו לכל מי שמעז להקשיב לרעיונותיי:
פשוט שמעתי את הכתיבה שלי.
עם מנגינה.
עם הבעת פנים.
עם ניואנסים.
עם צעקות, כשהיה צריך.
עם צחוק, כשהשתלב.
הצגתי לה את הסיפור. שיחקתי אותו בדרמה. קראתי כל משפט וחייתי אותו ממש, וכשחיים - אי אפשר לפספס דקויות. כשנתקע לי בקריאה - ידעתי שמשהו דורש שיפור. כשהתקשיתי לנשום - ידעתי שחסר לי פיסוק. וכשהתחלתי פתאום לדמוע - ידעתי שהצלחתי לרגש.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כל כך נכון וצודק!
משתפת בחוויה אישית:
זיכני בורא עולם ונתן לי חברה טובה מאוד. בשנות הפנימיה הייתה אותה חברה נאמנת הסוד שלי, ידעה שאני כותבת והייתה קוראת את כל מה שהעליתי על דפיי.
אלא מה? אותה חברה לא אהבה לקרוא. היא רק אהבה את הכתיבה שלי.
מה עושים?
הייתי מביאה את קלסריי לחדר שלה, יושבת מולה ו... מקריאה לה את שלל ספריי הפוטנציאליים.

באותן שנים עשיתי פיתוח קול. לא פשוט להקריא ספרים שלמים יומם וליל.
אבל יותר מזה, עשיתי פיתוח כתיבה מדהים, שעד היום אני ממליצה עליו לכל מי שמעז להקשיב לרעיונותיי:
פשוט שמעתי את הכתיבה שלי.
עם מנגינה.
עם הבעת פנים.
עם ניואנסים.
עם צעקות, כשהיה צריך.
עם צחוק, כשהשתלב.
הצגתי לה את הסיפור. שיחקתי אותו בדרמה. קראתי כל משפט וחייתי אותו ממש, וכשחיים - אי אפשר לפספס דקויות. כשנתקע לי בקריאה - ידעתי שמשהו דורש שיפור. כשהתקשיתי לנשום - ידעתי שחסר לי פיסוק. וכשהתחלתי פתאום לדמוע - ידעתי שהצלחתי לרגש.
איזה יופי, תודה על הטיפ.

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
בלת"ק
לשמור על נאמנות לאופי של הדמות.
בלתי אפשרי בסצנה אחת לתאר אותה עממית, ובסצנה השנייה רשמית וקשוחה.
נסחו מראש לדמות שלכם קווי אופי, משלב לשון, מראה חיצוני, דברים עקרוניים וכו'.
ככה לא תכתבו בפרק אחד על אברימ'ל הגוץ ובפרק שאחריו על דמותו התמירה שמתנוססת לתפארה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה