בקשה עיזרו לי.............

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם השיעולים בהתקפים
זה ממש נשמע שעלת

ב.כ

משתמש מקצוען
את יותר מידי נחרצת.
ולא קראת את הדברים שלי כנראה עד סופם.
ציינתי שדבר ראשון רופא צילום וכל מה שנדרש
ואם לא
מניסיון עוזרים גם דברים שלרפואה הקונבנציונלית אין מה להציע.
אני יותר מידי נחרצת כי גם לי אמרו ים של דברים על התחום הנל והייתי תמימה לקחנו חובות כדי לטפל לילדה באלרגיות וחוץ מקש וכמעט 10000 שח חובות לא יצא כלום
תגידי לי למה לא אהיה נחרצת כל כך כל הדבר הזה הוא ענין של סיעתא דשמיא ואנשים שהולכים פתי אחרי הקשקוש הזה לא אומרת שהכל קשקוש לדוגמה דיקור סיני לא אכל הרבה מתוך זה כן
טוב אנשים חיבים למצוא ממה להתפרנס וטוב שיש כאלה שממשיכים להיות תמימים אני כבר אכלתי אותה בעינין

bekkiback

משתמש מקצוען
אני יותר מידי נחרצת כי גם לי אמרו ים של דברים על התחום הנל והייתי תמימה לקחנו חובות כדי לטפל לילדה באלרגיות וחוץ מקש וכמעט 10000 שח חובות לא יצא כלום
תגידי לי למה לא אהיה נחרצת כל כך כל הדבר הזה הוא ענין של סיעתא דשמיא ואנשים שהולכים פתי אחרי הקשקוש הזה לא אומרת שהכל קשקוש לדוגמה דיקור סיני לא אכל הרבה מתוך זה כן
טוב אנשים חיבים למצוא ממה להתפרנס וטוב שיש כאלה שממשיכים להיות תמימים אני כבר אכלתי אותה בעינין
עם הניסיון שלך אי אפשר להתווכח.
גם אני סקפטית גדולה
אבל היו דברים שלרפואה הקונבנציונלית לא היה מה להציע
ודברים אחרים הקלו .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה