בקשה עיזרו לי.............

סטודיו-CROWN

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
1 ברונכית- חיב יפול במשאפים דבר שעוזר לשיים את הילד מול מקור של קור כגון שהילד משתעל לקחת אותו לפתוח מקפיא וממש להכניס את הראש זה משחרר את הנשימה
ניסיתי ולא עזר
2. גוף זר - חדר לדרכי הנשימה לא תמיד יהיה תסמין נוסף חוץ משיעול חריף בצילום פשוט אפשר לשלול
אז מישהו אמר לי שכבר היה נהיה לו דלקת
3. דלקת ראות סמויה- מטבטאת בשיעול בלבד ללא חום או כל תסמין אחר ניתן לשלוח עי האזנה לראות וצילום
בכל המקרים הנל יש צורך ללכת לרופא על מנת לוודא את הגורם ולקבל טיפול
שימי לב כשילד משתעל הוא עלול לפתח קוצר נשימה בדרגות שונות
במקום לחפש לברוח מרופא קחי אותו וסגרי את הענין
הרופאשולל
לכי על טבעי
אוסטאופט/ נטורופט /אלרגולוג.
זה עוזר?????
הבת שלי כנ"ל.
הפסקתי לחלוטין מוצרי חלב ורוב השיעולים נגמרו. (בשביל לראות אם יש השפעה או לא צריך להתנזר ממוצרי חלב לפחות 3-4 שבועות)
(כשהיא ינקה-אני נמנעתי והיום-היא שותה רק מטרנה צמחית ולא מתקרבת למוצרי חלב. הילדה בת 2.5 כבר. זה הולך ובא. מחמיר בעיקר במעבר-שאז אני לא נותנת לה אפילו לא כפית גבינה. טיפות פניסטיל מאד מסייעות רק שהן לא כ"כ טובות בגיל הקטן.)
הוא יונק ואני כמעט ולא אוכלת חלבי
עשית חיסון לשעלת?
כן!
תודה לכל העונים הייתי אצל הרופא ואין לו כל כך מה לעזור הוא אומר שזה יעבור מעצמו:( הוא אומר שאין תרופת פלא רק הזמן

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תשתדלי שהוא יישן, לא להזיז לו את העריסה כל תנועה גורמת להם להשתעל בד"כ, ואפשר לעשות אינהלציה עם מי מלח מעולה! ממיסה ומשחררת את הליחה.

סטודיו-CROWN

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תשתדלי שהוא יישן, לא להזיז לו את העריסה כל תנועה גורמת להם להשתעל בד"כ, ואפשר לעשות אינהלציה עם מי מלח מעולה! ממיסה ומשחררת את הליחה.
איפה אני מוצאת אינלציה?

דבושה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בנאלי קצת? תתפללי הקב"ה יכול הכל ואפילו מהר...

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
טיפול נשימתי אצל אוסתאופת, דוחף את שאריות מי השפיר שחוסמות את נאדיות הריאה למעלה ומאפשר מעבר אוויר צלול.

את יכולה לעקוב על היציאות אם הם נמתחות סימן שיוצא לו ריר ממערכת הנשימה והוא בולע את זה.

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אל תלכי לשום מקום חוץ מלרופא חבל על הכסף ועל המאמץ לא עוזר בכלל
אצלי גם לרופא אין תשובות
מישהי הייתה אצל אוסטאופט/ רופא טבעי וזה עזר לה?
אשמח מאוד להמלצה

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה קורה במיוחד אחרי שמשנה תנוחה, או כשקם בבוקר?

bekkiback

משתמש מקצוען
אל תלכי לשום מקום חוץ מלרופא חבל על הכסף ועל המאמץ לא עוזר בכלל
את יותר מידי נחרצת.
ולא קראת את הדברים שלי כנראה עד סופם.
ציינתי שדבר ראשון רופא צילום וכל מה שנדרש
ואם לא
מניסיון עוזרים גם דברים שלרפואה הקונבנציונלית אין מה להציע.

חחח

משתמש סופר מקצוען
הוא יונק ואני כמעט ולא אוכלת חלבי
תפסיקי לחלוטין.
הכי גרוע זה חלב ניגר.
אגב, אני ממש לא בגישה טבעית אבל חברה שלי טענה שרפלקסולוגיה מאד עזרה לבת שלה.
ותשלימי עם המציאות. זה די מתמתן עם הגיל.
אני זוכרת את הימים שהמטפלות במעון היו מדווחות לי בהיסטריה על השיעולים שלה.
אין הרבה מה לעשות. התנזרות מחלבי קצת הקלה עליה את המצב כמו שכבר ציינתי וזהו. מחכים שיעבור עם הגיל. ככל שגדלים זה מתמתן יותר. אם הרופא יאשר לך אז תני טיפות פניסטיל זה די הרגיע לי במידי.
ובמקום אינהלציה (שאצלי לא עזרה בכלללל) שמתי לה ישירות בכל נחיר מי מלח (קנוים) 1 סיסי בכל נחיר, זה מאד מבהיל אותם וזה לא נעים אבל זה היה מאד יעיל. (הרופא אמר לי שפחות מזה לא יעיל. ולטפטף רק כמה טיפות זה פשוט צחוק)

חחח

משתמש סופר מקצוען
אגב, יש לי בת דודה שיש לה את זה. עד היום (7) היא עדיין סובלת מזה בעיקר אחרי שהיא אוכלת חלבי אבל לא רק.יש תקופות שאת בטוחה שזה נגמר ואחרי זמן את מגלה שהתבדית.
אבל ממש לא לכולם זה ממשיך עד כזה גיל. לרוב מסתיים בגיל 3 +-.

חדזי

משתמש מקצוען
בלת"ק עושים דבר ראשון צילום ריאות לשלול שאיפה של גוף זר! הרופא לא רוצה לתת? תתעקשי

עוקר הרים

משתמש מקצוען
בלת''ק
עשיתם בדיקה לשעלת?
אם זה שעלת אסור להזניח את זה, זה עלול להיות מסוכן.

RUSI10

משתמש מקצוען
לפי מה שאת מתארת יש כאן כמה דברים שיכולים להיות
1 ברונכית- חיב יפול במשאפים דבר שעוזר לשיים את הילד מול מקור של קור כגון שהילד משתעל לקחת אותו לפתוח מקפיא וממש להכניס את הראש זה משחרר את הנשימה
2. גוף זר - חדר לדרכי הנשימה לא תמיד יהיה תסמין נוסף חוץ משיעול חריף בצילום פשוט אפשר לשלול
3. דלקת ראות סמויה- מטבטאת בשיעול בלבד ללא חום או כל תסמין אחר ניתן לשלוח עי האזנה לראות וצילום
בכל המקרים הנל יש צורך ללכת לרופא על מנת לוודא את הגורם ולקבל טיפול
שימי לב כשילד משתעל הוא עלול לפתח קוצר נשימה בדרגות שונות
במקום לחפש לברוח מרופא קחי אותו וסגרי את הענין

יכול להיות גם שעלת..

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
עיסוי יזה בשמן זית עם אלכוהול אכן יכול לעזור אבל חובה לשים לב לא להשתמש פרק זמן ארוך ברציפות כי זה יכול להוריד את תפקודי הכבד חלילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה