עידכון WINDOWS 10

עמליה 098

משתמש מקצוען
בכל פעם שאני פותחת את המחשב, הוא מספר לי שמליוני בני אדם התקינו את העידכון של WINDOWS 10

וממליץ לי ללעדכן.

האם מומלץ? יכול לעשות בעיות?

יישר כח

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם יש לך ווינדוס 7 או 8 לא מומלץ כי עדכון ממערכת אחת לשניה מאיטה מאוד את המחשב.
אם יש לך גירסה ישנה של ווינדוס 10 אז מאוד מומלץ לעדכן דרך Windows update

avi chazak

משתמש מקצוען
אם יש לך גירסה ישנה של ווינדוס 10 אז מאוד מומלץ לעדכן דרך Windows update
גם לא מומלץ
ההמלצה היא על התקנה נקייה
וכבר דובר כאן רבות על הנזקים שנגרמים מהתקנה של גרסה חדשה על גרסה ישנה אולי אם זה רק הפרש של מקסימום שני עדכונים דהיינו מ1803 ל1903 וכ'.

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם לא מומלץ
ההמלצה היא על התקנה נקייה
וכבר דובר כאן רבות על הנזקים שנגרמים מהתקנה של גרסה חדשה על גרסה ישנה אולי אם זה רק הפרש של מקסימום שני עדכונים דהיינו מ1803 ל1903 וכ'.
כל עוד העדכון הוא דרך Windows Update זה לא מזיק ואפילו מומלץ מאוד.

avi chazak

משתמש מקצוען

Fix Computer

משתמש רשום
כל עוד העדכון הוא דרך Windows Update זה לא מזיק ואפילו מומלץ מאוד.
אתה טועה, לגבי שידרוג גירסה דרכו זה גרוע ביותר!
וסתם לעידכון דרייברים, המומלץ ביותר הוא ישירות מאתר יצרן, ולדעתי רמה אחרי זה, זה שימוש בתוכנת driver pack..(ולא דרייבר בוסטר ודומיו')
ודרך Windows Update ראיתי הרבה מחשבים שזה דפק את הרמקולים, מערכת הפעלה..וכו' וכו'..

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אתה טועה, לגבי שידרוג גירסה דרכו זה גרוע ביותר!
וסתם לעידכון דרייברים, המומלץ ביותר הוא ישירות מאתר יצרן, ולדעתי רמה אחרי זה, זה שימוש בתוכנת driver pack..(ולא דרייבר בוסטר ודומיו')
ודרך Windows Update ראיתי הרבה מחשבים שזה דפק את הרמקולים, מערכת הפעלה..וכו' וכו'..
מניסיון שלי על עשרות מחשבים (לא מדבר על מחשבים ממש ישנים) גם עדכון גירסה לא מזיק.
ולגבי דרייברים מסכים עם כל מילה.

avi chazak

משתמש מקצוען
כנ"ל, בפרט עכשיו שהם כבר לא ממהרים להציע בפני כולם את השידרוגים עד לבדיקת התאמה.
היה לי בעיה רק שבוע שעבר אחרי עדכונים של מייקרוסופט המחשב איבד את הגודל של המסך שלו וכל המסך זז הצידה בצורה מאוד מוזרה עד שהיינו צריכים להפעיל נקודת שיחזור.
כך שאיני יודע עד כמה זה מהימן להפעיל עדכונים (בדרך כלל במחשב שלא קיבל עדכונים הרבה זמן ) או גרסאות דרך שם.

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היה לי בעיה רק שבוע שעבר אחרי עדכונים של מייקרוסופט המחשב איבד את הגודל של המסך שלו וכל המסך זז הצידה בצורה מאוד מוזרה עד שהיינו צריכים להפעיל נקודת שיחזור.
כך שאיני יודע עד כמה זה מהימן להפעיל עדכונים (בדרך כלל במחשב שלא קיבל עדכונים הרבה זמן ) או גרסאות דרך שם.
המסך זאת בעיה של דרייברים לא עדכון תוכנה.

avi chazak

משתמש מקצוען
המסך זאת בעיה של דרייברים לא עדכון תוכנה.
בוודאי שזה בעיה של דרייברים אבל מי זה שגרם לדרייברים להשתגע הא??? (הרי לפני העדכון הכל היה פיקס הלו כן).
זאת השאלה הקשה על מייקרוסופט איך הם משחררים עדכונים שדופקים כ"כ הרבה מכשירים
בלא לתאם גם את הדרייברים לגרסאות החדשות ועוד שלל בעיות????
איך משתחרר להם עדכונים חדשים תחת הידיים שלהם שלפעמים יותר גרועים מהעדכון הקודם
ועוד שלל טענות ומענות שאם אני יביא לך ציטוטים מכ"כ הרבה פורומים גם בארץ וגם בחו"ל אז אתה תבין.
Ok

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה