עידכון win 10

rs2968

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בס"ד

היום הרציתי להוריד עידכון של win 10, הוא הוריד את העידכון וביקש להפעיל את המחשב מחדש, ביצעתי הפעלה מחדש.
ואז win 10 מץקין את העידכון מגיעה ל93% מקבל הודה שלא ניתן להשלים את העידכון, מבל את העידכון. ועלה מחדש.

הורדתי ידכון ידני של, התקניתי ועדיין מקבל הודעה אחרי 93% לא יכול להשלים את ההתקשה מבטל את העידכון, גם זה לא עזר.
במילים אחרות לא מעדכן את העידכון KB4090913.

Windows 10 pro 64 bit Hebrew
מי יכול בבקשה לעזור לי בעניין.

קבצים מצורפים

• 12.jpg
    12.jpg
    KB 147.2 · צפיות: 20

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
לא נעים לי להגיד אבל הלך לי המחשב בעקבות העדכון האחרון, לא מצליח להריץ ווינדוס ועולה המון כסף לתקן את כל מה שקרה בדרך ולהתקין ווינדוס חדש.
הטכנאי טוען שהוא כובה באמצע העדכון ולא נדפק, אני טוענת שהוא לא כובה ולא נגמרה לו הסוללה כי הוא היה בטעינה ולא הייתה הפסקת חשמל או משהו.
ככה או ככה, העיקר שיש גיבוי לחומר ויאללה מחשב חדש.

rs2968

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש הודעת שגיאה

קבצים מצורפים

• 13.jpg
    13.jpg
    KB 68.2 · צפיות: 17

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה