שיתוף עיבוד לתמונה של האדמו"ר מסאדיגורא זצ"ל

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עיבוד מורכב שעשיתי על בסיס תמונה שהייתה ברזולוציה נמוכה:
The_Rebbe_of_Sadigura.jpg

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תוצאה מגניבה!

הטריק בשימוש עם אויל פיינט הוא ליצור כמה שכבות של האפקט ובכל שכבה לתת עוצמה שונה ואז לשחק עם מסכות באזורים שונים בתמונה.
אם תעלה תקריבים יותר ברורים מאזורים שונים (שטריימל, זקן, פאות, גבות, עיניים) כדי שנוכל להתעמק בהם תשים לב למה שאמרתי.
וחוץ מזה שהיית צריך להוריד קצת מהעוצמה של השורה השלישית בהגדרות של האויל פיינט (לא זוכר את שמו…)

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וחוץ מזה שהיית צריך להוריד קצת מהעוצמה של השורה השלישית בהגדרות של האויל פיינט
להזכירך כמו שכתבתי בהתחלה, זאת הייתה תמונה ברזולוציה נמוכה, ולא היו לי הרבה ברירות.

בכל זאת, הנה התמונה אחרי טיפה תיקונים:
The_Rebbe_of_Sadigura.jpg

חיים4213

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע קצת על הדרך.
הכל נעשה בפוטושופ. חלק מהדברים לא נשמרו בשכבה חכמה, אז יש דברים שאני לא זוכר.
אבל מה שכן אני יכול לספר, אם תסתכלו טוב תראו שמה שיש כאן זה לא רק אויל פיינט וזהו. אלא בעיקר עיבוד באפקט: "Camera Raw Filter" - אפקט שמשמש בעיקר לעיבוד תמונות שצולמו בקובץ Raw (סיומת CR2) אבל ניתן גם להשתמש בו עם שכבות רגילות.

דרך אגב, הכלי הזה הוא כלי אדיר. מי שלא מכיר את האפקט - כדאי לכם לנסות אותו! באמצעות שימוש באפקט הזה ניתן להפוך כל תמונה גרועה(מבחינת תאורה, צבעים, חשיפה וכו') לתמונה יפה ומקצועית.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הכל נעשה בפוטושופ. חלק מהדברים לא נשמרו בשכבה חכמה, אז יש דברים שאני לא זוכר.
אבל מה שכן אני יכול לספר, אם תסתכלו טוב תראו שמה שיש כאן זה לא רק אויל פיינט וזהו. אלא בעיקר עיבוד באפקט: "Camera Raw Filter" - אפקט שמשמש בעיקר לעיבוד תמונות שצולמו בקובץ Raw (סיומת CR2) אבל ניתן גם להשתמש בו עם שכבות רגילות.

דרך אגב, הכלי הזה הוא כלי אדיר. מי שלא מכיר את האפקט - כדאי לכם לנסות אותו! באמצעות שימוש באפקט הזה ניתן להפוך כל תמונה גרועה(מבחינת תאורה, צבעים, חשיפה וכו') לתמונה יפה ומקצועית.
עבודה מדהימה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה