עזרה

בק.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראשית, שנה טובה וחורף בריא!
האם קורה גם לכן שמתקשרות תלמידות מההווה ומהעבר ושואלות...?
מה המחויבות שלי לתלמידות וותיקות? עונים? לא עונים? רק שאלות במייל? ו- גם, איך מסננים שיחות כאלו... תודה מראש.

Graphic

משתמש צעיר
מוכר. מוכר.

לא רק שאלות בנושא החומר הנלמד, אלא כל שאלה שקשורה איכשהו לנושאי המחשב ו/או גרפיקה.

להלן מקבץ מדגמי:

- הפוטושופ לא עולה לי. מה יכולה להיות הסיבה? (את רוצה שאגבה ממך לפי שעת טכנאי?)

- איזה מחשב/ מדפסת/ מצלמה דיגיטלית את ממליצה לקנות? זה נכון ששמעתי שדגם X הוא הכי טוב? (איזה יופי של שאלה....)

- מישהי נתנה לי את החוברת שלך וניסיתי לעבור על התרגילים. בעמוד 62 בתרגיל 13 סעיף 5 בהערה, למה בדיוק את מתכוונת כשאת אומרת - "לבצע שנית בצד הנגדי"? (גם אם חיברתי כמה חוברות עזר ללימוד תוכנות - עדיין לא עברתי את "מבחן הסיכה" של וולאז'ין...)

- הבת שלי רוצה ללמוד חוגים/התמחות/מסלול/ גרפיקה. מה את אומרת - זה באמת מקצוע שהולך היום? נראה לך שזה יכול להתאים לה? (לא ידעתי שפתחתי משרד לייעוץ תעסוקתי...)

- יש לך אפשרות לתת לי דיסק של פוטושפ? אני אשלם לך!!! (באמת?! ממתי קוראים לי קוויקסופט?!)

- לפני X שנים למדתי אצלך קורס פוטושופ, ועדיין לי הגשתי עבודה, כי בדיוק התחתנתי, ועד שהספקתי להתקשר אלייך לברר מה בדיוק צריך לעשות - כבר ילדתי, ועכשיו אני לא זוכרת מה ואיך צריך לעשות. תוכלי לדווח עלי ציון "עובר". כן?
(רגע, אם למדת אצלי בהשתלמות - אז גם את כנראה מורה. האם את נוהגת לחלק ציונים "עוברים" סתם כך?!)

אתם מוזמנים להוסיף- אולי כהמשך לשעשועון החג של Zeevi.co
.
.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מזדהה עם כל מילה...

עובדת עצות - את עובדת? אז תני עצות...

שתיים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תוספות לשאלות האהובות...

נתת לי 96... למה? מה כל כך קשה לתת 100? (אישה עם 7 ילדים ויותר...)
או. ששלחתי תמונה שהתלמידה היתה זקוקה לה למייל שלה, אני מקבלת חזרה רשימה. וכשבטמטום אני שולחת לה תמונות לפי הרשימה והעזתי להחסיר, אני מקבלת מייל: שלחתי לך מייל, למה אין לי תשובה? זה לוקח לך הרבה זמן ואני זקוקה לזה בדחיפות...חסרות תמונות אלו ואלו...
תלמידות מכריחות אותנו לפעמים להיות רעות. והן עושות את זה בידיים שלהן.

שלמה

משתמש מקצוען
מה שאדם עושה = לעצמו עושה.
צריך להיות בחיים נחמד ואסרטיבי.

בק.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכל המשתתפים (לא מאפשר לי ללחוץ על הפעמון...), דבר מענין שקרה לי היום, תלמידה מתקשרת לשאול (אחרי בקשות חוזרות ונשנות לשאול רק במיילים - גם לי חיים משל עצמי), ותשובתי מתנוססת באתר כתשובה לשאלה שהועלתה---.
נחמד ואסרטיבי - כיצד? פשוט מאד לחפש בספר הטלפונים ולהתקשר.

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
העניין באמת מציק.
השאלה היא אבל, האם יש לי באמת מחויבות אליהן אחרי הלימוד, או שלא?

אולי מעניין אותך גם...