עזרה - תוכנה שנועלת את המחשב על תוכנה מסויימת.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי שני מחשבים, אחד עם אוצר החכמה ואחד עם אוצרות התורה, DBS ובר אילן.
אני רוצה להציב אותם אצלנו באוצר הספרים, והגישה אליהם תהיה באופן שאפשר (לרוב האברכים והמשתמשים) לפתוח בהם רק את התוכנות האלה.
האם יש תוכנה שמאפשרת לנעול את המחשב להשתמש רק על תוכנה אחת בלבד, ללא אפשרות להחליף לתוכנה אחרת באמצע?
(כמובן שאני צריך אופציה לשחרר אותו מכך, במידה וארצה לשנות משהו בלוח הבקרה וכדו')
(כמו כן, אין לי נפק"מ אם בשל כך אי אפשר לפתוח ספרים בחלונות נפרדים, כי בלאו הכי המחשבים האלה אינם מחוברים למדפסת)

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש למיקרוסופט אפשרות ליצור משפחה ולהגדיר משתמש ילד ולהגביל גישה שלו לכל מיני דברים ותכונות, כמו אתרים מסוימים או להתיר רק אתרים מסוימים וכד׳

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה