עזרה - שרותים שמתלכלכים לבד

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מציע לבדוק את הפיר אוורור של הביוב למעלה בבניין, יתכן שעשו שם איזו יחידת דיור וסתמו אותו.
מסובך להסביר בכתב מה הקשר.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מסובך להסביר בכתב מה הקשר.
הקשר פשוט: שאם אין ללחץ אויר מאיפה לצאת כשהביוב דוחף אותו כלפי מטה, אז הוא גורם לביוב לרדת בצורה לא חלקה ואז הגיוני שלקראת סוף הצינור כשהאוויר כבר ממש בלחץ הוא נותן דחיפה (כעין קפיץ כלפי מעלה) לביוב ואז הוא חודר גם לדברים הגבוהים מהצינור התחתון.
(אולי מישהו יסביר ותר טוב ממני, אבל נראה לי מובן)

ג'וניור

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
הייתה לי בעיה דומה שעברו לי מים משירותים לשירותים. הבאתי מליון אינסטלטורים מחוכמים ולאף אחד לא היה פיתרון לבעיה. בסוף ת''ח אחד אמר לי בשניה מה הבעיה לדעתו. שוב הבאתי אינסטלטורים הסברתי להם עכשיו מה הבעיה. שרטטו כתבו חשבו 7 ימים ו7 לילות,, והם לא מצאו פיתרון. החלטתי לעשות זאת בעצמי פתחתי חשבתי והצלחתי בסייעתא דשמיא לקמבן משהו. עכשיו אני מפסוט. לפעמים פשוט צריך לחשוב מחוץ לקופסא מה שלא שייך אצל רוב בעלי המקצוע בתחומים אלו.

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הייתה לי בעיה דומה שעברו לי מים משירותים לשירותים. הבאתי מליון אינסטלטורים מחוכמים ולאף אחד לא היה פיתרון לבעיה. בסוף ת''ח אחד אמר לי בשניה מה הבעיה לדעתו. שוב הבאתי אינסטלטורים הסברתי להם עכשיו מה הבעיה. שרטטו כתבו חשבו 7 ימים ו7 לילות,, והם לא מצאו פיתרון. החלטתי לעשות זאת בעצמי פתחתי חשבתי והצלחתי בסייעתא דשמיא לקמבן משהו. עכשיו אני מפסוט. לפעמים פשוט צריך לחשוב מחוץ לקופסא מה שלא שייך אצל רוב בעלי המקצוע בתחומים אלו.
מה היה הפתרון?

ג'וניור

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
מה היה הפתרון?
הבעיה הייתה שלא היה שיפוע בין האסלות ולא היה מקום לשפע מפאת צמידותם. שמתי צינור ברך לשתי האסלות והנמכתי את צינור הטי שביניהם. (חפרתי קצת בבלטות) חתכתי את צינור הברך האמצעי מגודלו המקורי. וחתכתי את הראש האמצעי של צינור הטי והכנסתי אותם אחד בתוך השני. בקיצור שיניתי את מערך הצינורות אבל גם לא היססתי מלחתוך אותם מצורתם המקורית.
לא יודע אם הבנת משו. אבל זה בערך ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה