עזרה פשוטה באקסס

nach

משתמש צעיר
מה ההבדל בין מסיכת קלט לבין תבנית עיצוב?
בהגדרת מסכת קלט אני מעוניין שבעת הזנת נתונים יציג בצורה מסוימת את התא (עם סלשים) אך לאח"מ אני מעוניין בתצוגה קבועה של התא שישאר עם עיצוב מסוים אחר, להבנתי זה קשור לתבנית עיצוב אבל מה שהגדרתי לא הולך,
אשמח לעזרתכם, תודה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
בהגדרת מסכת קלט אני מעוניין שבעת הזנת נתונים יציג בצורה מסוימת את התא (עם סלשים) אך לאח"מ אני מעוניין בתצוגה קבועה של התא שישאר עם עיצוב מסוים אחר, להבנתי זה קשור לתבנית עיצוב אבל מה שהגדרתי לא הולך,
אשמח לעזרתכם, תודה
אם תוכל לפרט או להעלות דוגמא יעזור לעזור לך

אקסס

משתמש רשום
אשמח לעזרתכם, תודה

מסכת קלט: אתה קובע למשתמש את צורת ואפשריות הזנת הנתונים, לדוגמא: שדה תאריך ____/__/__ המשתמש חייב להזין שנה עם ארבע ספרות כשהשנה היא בסוף השדה וכו'. בנוסף אתה קובע איך הנתונים יאוחסנו בפועל כהמשך לדוגמא המשתמש מזין וראה נתונים כנ"ל ובפועל בטבלה זה יהיה מאוחסן כך 10-01-2020.
תבנית עיצוב: אתה רק מגדיר איך המשתמש יראה את הנתונים בשדה, לדוגמא: המשתמש כותב 52 וזה יוצג כ- 52₪ בפועל בטבלה הערך המאוחסן הוא 52 בלבד.

nach

משתמש צעיר
מסכת קלט.........
תבנית עיצוב:
אתה רק מגדיר איך המשתמש יראה את הנתונים בשדה, לדוגמא: המשתמש כותב 52 וזה יוצג כ- 52₪ בפועל בטבלה הערך המאוחסן הוא 52 בלבד.
אני לא כזה בור למרות שהייתי אולי נשמע כזה, רק שהגדרתי כבר הכל ואעפ"כ התצוגה לא עובדת כראוי! מדובר על שדה של ת"ז, שהגדרתי כטקסט, חשבתי שאולי הבעיה משום שגם הגדרתי במקביל שיכיל רק 9 תווים אבל גם לאחר ששיניתי הוא לא מראה את התצוגה שביקשתי!!

אקסס

משתמש רשום
@nach יפרט כבודו :)
מה הגדיר בדיוק
מה התוצאה בפועל
ומה התוצאה הרצויה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה