עזרה עם ציוד צילום/חנות מומלצת לציוד צילום באשדוד, ק. מלאכי או רחובות

מיסי

משתמש פעיל
קניתי בשעטו"מ מצלמת CANON 700D עם עדשה 18-55 מ"מ
הבנתי שאני צריכה פילטר-הבסיסי, כדי לשמור על העדשה. וכן תיק וכרטיס זיכרון.
אשמח להכוונה / עצה איזה לקנות, היכן, וכו'
או לחנות מתאימה באזור אשדוד, קרית מלאכי, רחובות והסביבה.
אין לי שמץ של מושג בזה. אני ירוקה לגמרי.
המצלמה שוכבת בינתיים בקופסה ללא שימוש.
אנא עזרתכם!
המון תודות!

משה אשכנזי@צילום מקצועי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש מסנן שחובה לקנות לכל מצלמה נקרא uv. בעצם זה פילטר מגן על הזכוכית של העדשה.. ממליץ לקנות של חברת hoya. אבל יש יותר זולות. אני יודע איפה קונים אותה באיזור המרכז אבל בכל עיר בוודאי יש. אשמח לייעץ על כל שאלה בצילום. בהצלחה.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
באשדוד יש את טורבו
בקרית גת יש את מיקיאן

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טורבו אין לי מושג מקיאן קצת יקרן ו..
אני הייתי מאוד ממליצה על דיג מין באשקלון

מיסי

משתמש פעיל
יש מסנן שחובה לקנות לכל מצלמה נקרא uv. בעצם זה פילטר מגן על הזכוכית של העדשה.. ממליץ לקנות של חברת hoya. אבל יש יותר זולות. אני יודע איפה קונים אותה באיזור המרכז אבל בכל עיר בוודאי יש. אשמח לייעץ על כל שאלה בצילום. בהצלחה.
חיפשתי קצת דרך זאפ
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-lensfilter&db4724871=4725246&db4725564=4726130
איזה קוטר של פילטר אני צריכה לקנות?
מה המשמעות של זה?
תודה

משה אשכנזי@צילום מקצועי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לכל עדשה יש עובי שונה ולו קוראים קוטר.. יש עדשות עם קוטר 55 מ"מ. או 77 מ"מ. או 82. כשאת הולכת לחנות לקנות פילטר שכתבתי למעלה תלכי עם העדשה והם ידעו להתאים את זה. (העדשה שלך נקראת עדשת קיט.. היא בדרך כלל קוטר =עובי 55 מ"מ.) בשמחה ובהצלחה.

מיסי

משתמש פעיל
תקני פילטר uv. הוא שקוף.. לא משהו בצבע שחור כי זה פילטר... זה משהו אחר בכלל... שלא תתבלבלי בין כל סוגי הפילטרים..
לכל עדשה יש עובי שונה ולו קוראים קוטר.. יש עדשות עם קוטר 55 מ"מ. או 77 מ"מ. או 82. כשאת הולכת לחנות לקנות פילטר שכתבתי למעלה תלכי עם העדשה והם ידעו להתאים את זה. (העדשה שלך נקראת עדשת קיט.. היא בדרך כלל קוטר =עובי 55 מ"מ.) בשמחה ובהצלחה.
כלומר, אני צריכה פילטר UV שקוף בקוטר 55 מ"מ, נכון?
תודה רבה על העזרה!

משה אשכנזי@צילום מקצועי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לאאא שלא תתבלבלי. זה לא אומר שאם בעדשה שלך יש מספר 55 כי היא 18-55 אז הפילטר גם 55. זה לא קשור ... כדי שיהיה לך קל וברור כשתלכי לחנות אני צריך שתכתבי לי את הדגם של העדשה. איזה חברה או תמונה ברורה של העדשה או של הקופסא שלה ואבדוק בגוגל מה הקוטר של הפילטר ואחזיר לך תשובה בשמחה.

מיסי

משתמש פעיל
לאאא שלא תתבלבלי. זה לא אומר שאם בעדשה שלך יש מספר 55 כי היא 18-55 אז הפילטר גם 55. זה לא קשור ... כדי שיהיה לך קל וברור כשתלכי לחנות אני צריך שתכתבי לי את הדגם של העדשה. איזה חברה או תמונה ברורה של העדשה או של הקופסא שלה ואבדוק בגוגל מה הקוטר של הפילטר ואחזיר לך תשובה בשמחה.
יש לי את עדשת קיט של קנון הגיעה יחד עם מצלמת CANON 700D
והנה המפרט שלה:
https://www.shekem-electric.co.il/catalog/product/view/id/20444/s/224617/category/310/

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני קניתי פילטר במיקיאן בקרית גת, אחרי שנאבד לי הפילטר שקניתי בארליך, עלה לי אותו מחיר.

פשוט תביאי איתך את העדשה תראי שזה יושב טוב, זה הכל.

מיסי

משתמש פעיל
אני מעתיקה:
||| Zoom Lens EF-S18-55 mm f/3.5-5.6
זה מספיק? צריך עוד משהו?

מיסי

משתמש פעיל
אני לא זוכרת בדיוק,
עלתה לי משהו כמו 2,150 ש"ח
כול עדשת קיט של 18-55
הבאתי למעלה קישור עם הפרטים.
בהצלחה!

לאה גולדברג

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מיסי את צריכה פילטר UV בקוטר 58 מ"מ
(חד משמעי, אל תטרחי לסחוב אתך את העדשה)
כמו שמשה אמר- תקני פילטר UV- השקוף.

כמו"כ ממליצה לך לקנות בכמה שקלים קיפ-קאפ,
זה מתלה שמחבר לך את מכסה העדשה למצלמה
כך שברגע שאת פותחת לצלם את לא נתקעת עם המכסה ביד
וכשאת רוצה לסגור באמצע צילומים את לא מתעצלת להוציא אותו מהתיק... הוא נשאר צמוד אליך.
וכמובן זה ביטוח נגד אובדן של המכסה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה