עזרה מעקב לפלאפון לפי ip

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
יש מצב שמישהו שיודע את ה ip של הפלאפון שלי יכול לעקוב אחריי?!
ואם כן, גם אם ה GPS לא דולק?!
לפי IP אתה לא יכול אלא אם פרצת לשרתים של פלאפון (זה IP פנימי) אבל אם קנית מהסינים או התקנת בטעות או שלא איזה אפליקציה שמאפשרת זה כבר משהו אחר.
בכל מקרה לרשויות האכיפה יש גישה לזיהוי מקום המכשיר ללא קשר לGPS וגם כשהמכשיר כבוי

לפי IP אתה לא יכול אלא אם פרצת לשרתים של פלאפון (זה IP פנימי) אבל אם קנית מהסינים או התקנת בטעות או שלא איזה אפליקציה שמאפשרת זה כבר משהו אחר.
בכל מקרה לרשויות האכיפה יש גישה לזיהוי מקום המכשיר ללא קשר לGPS וגם כשהמכשיר כבוי
יש דרך לדעת את המיקום שלי בפלאפון באיזה שהיא צורה (לא ip) מישהו אמר לי שהוא יכול לדעת

yosi44

משתמש פעיל

מקור?

מה שידוע לכולם שאפשרי לגלות מיקום ע"י התקשורת הסלולרית לפעמים רק בערך ולפעמים בדיוק גבוה תלוי אם אתה נמצא בטווח של כמה אנטנות בו זמנית שאם כן אפשר לדעת בדיוק
וממילא גם טל' כשר ואפי' נטסטיק שמחובר למחשב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה