עזרה- מעלה באשכול נפרד

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לאחר שלא קיבלתי מענה באשכול של בעיות לוח ומסך.

יש לי מסך גרפי יחסית חדש. לאחר כחודשיים עבודה הוא התחיל לעשות לי בעיות- כל כמה דקות/ שניות הוא נכבה, ונדלק מעצמו לאחר מס' שניות. או לחילופין מרצדים הרבה פסים אדומים על המסך, והם פוסקים כשאני מזיזה אותו מעט.
נראה כמו בעיה במגעים, אבל מצד שני כשאני מנסה לשחק בחיבורים ולהזיז את הכבלים- זה לא גורם לשום ניתוקים.
הבעיה היא, מלבד חוסר הנוחות- אני חוששת לקלקול המסך.
האם יש מישהו שנתקל בתופעה?
האם לדעתכם זו בעיה במוצר הספציפי, בחיבורים, או באספקת החשמל הביתית (למרות שלא נתקלתי בבעיות במכשירים אחרים)?
אשמח לכל עזרה!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כדאי שתרשמי יותר פרטים כמו דגם, והחברה,
כדי שתוכלי לקבל אינדקציה ממשתמשים נוספים

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חברת XP-PEN
22'

יחד עם זאת אציין שאני מרוצה במיוחד מהביצועים שלו, והבעיה הטכנית הזו היא משהו חיצוני, או שהמכשיר שלי ספציפית פגום.
כי לא שמעתי מאף אחד שקנה את הדגם על בעיות מסוג זה, וגם יתכן מאד שזה קורה בלוחות נוספים.
לכן שאלתי באופן כללי, לדעת מה אני יכולה לנסות לפני שאני פונה לחברה ומבקשת מוצר חדש.

ishai

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הבעיה לא מוכרת לי, באמת נשמע כאילו החיבור לא יושב טוב.
אולי כדאי קודם כל רק להחליף את הכבל שמחבר את המסך למחשב (VGA, HDMI וכו')..

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני גם הייתי חוששת להרוס את המסך יותר ממה שכבר נראה.
ב"ה גם לא מכירה את התופעה.
ולכן הייתי ממליצה לך להתייעץ עם ר' חנוך, הוא בטוח יוכל לעזור לך, הוא גם נותן אחריות.

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לעונים.
זהו, שפניתי לר' בינר, והוא לא שמע עוד תלונות מסוג זה. אם יהיה לי ברור שהבעיה במסך- כנראה שאוכל להחליף אותו. אבל עלי לשלול קודם אפשרויות אחרות.
אציין שבאותה נקודת חשמל מחובר אצלי גם המקפיא, ושמתי לב שכשהמקפיא מתחיל לפעול- גם אז המסך נדלק ונכבה לשניה. אבל התקלה הנ"ל מתרחשת בכל כמה דקות גם בלי קשר לזה.
אולי מסך דיגיטלי צורך המון חשמל, ועלי פשוט להגדיל את הכוח בדירה? נשמע מוזר, לא?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לעונים.
זהו, שפניתי לר' בינר, והוא לא שמע עוד תלונות מסוג זה. אם יהיה לי ברור שהבעיה במסך- כנראה שאוכל להחליף אותו. אבל עלי לשלול קודם אפשרויות אחרות.
אציין שבאותה נקודת חשמל מחובר אצלי גם המקפיא, ושמתי לב שכשהמקפיא מתחיל לפעול- גם אז המסך נדלק ונכבה לשניה. אבל התקלה הנ"ל מתרחשת בכל כמה דקות גם בלי קשר לזה.
בהחלט נשמע מוזר.
המחשב שלי מחובר למתפצל גדול שבו מחוברים: מחשב, סורק, מסך, ומקרר והראוטר.
נשמע לי מוזר שזה יכול להיות הבעיה.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה לעונים.
אולי כדאי לשאול חשמלאי - אולי לנקודת חשמל את יש מקסימום כח ומעבר לזה זה מתחיל לשבש?

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ניסיתי להעביר לשקע נפרד ולא עזר. נראה שהבעיה בחיבורים למסך.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
המקפיא כמעט לא צורך חשמל- יחסית למכשירים אחרים.

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יכול להיות שזה החיבור מהשנאי לשקע.
אני לא השתמשתי ב-כבל שxp שלחו. הוא לא היה מתאים.. קניתי אחר..

אסתי 25

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היתה לי בעיה דומה עם מסך מחשב של DELL שהמסך השחיר לכמה שניות כל פעם שהמקרר- שהיה מחובר לשקע אחר חידש פעולה, החליפו לי מסך, וזה עדיין לא עזר, לאחרונה עברתי למקום אחר, והתופעה חלפה, יכול להיות שזה כן קשור לכח החשמל

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כפי הנראה הבעיה נפתרה.
החלפתי את החיבור מHDMI ל-VGA וכבר יומיים אין ניתוקים ב"ה.

תודה לכולם על הרצון לעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה