כללי עזרה מהמומחים בעימוד באינדיזיין

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אכן עידן חדש לאינדיזיין...
יותר ויותר מעמדים משתמשים היום באינדיזיין, ומשתמשים בסקריפטים שונים כדי להשלים את מגרעות התוכנה.

יש לי שאלה למבינים:

כידוע לכל אחד מהגדרות הפסקה היא "start paragraph" - מהיכן יתחיל הפסקה.
ברירת המחדל היא "anywhere" - בכל מקום.
משום מה, כאשר נבחרת האופציה הזו, התוכנה מקפידה להתחיל את הפסקה דוקא שלא בתחילת עמוד. גם כאשר מבחינת הסדר היה מתאים להתחיל את הפסקה כבר בתחילת העמוד. מכירים את ה'באג' הזה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הכוונה שלך לא כ"כ ברורה
תוכל להעלות צילומסך?

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אולי זה רק באינדיזיין שלי...

אין לי מה לעלות צילומי מסך כי אין כאן שום מראה חריג.

אנסה להסביר שוב: בהגדרות הפסקה ניתן להגדיר היכן תתחיל הפסקה, נכון? יפה!
ברירת המחדל היא - anywhere, כלומר - התחל את הפסקה בכל מקום.

אני בוחר באפשרות הזו כאשר אין לי עניין שהפסקה תתחיל בתחילת עמוד או טור,
אך משום מה (כך זה אצלי, בכל אופן) כאשר אני בוחר באפשרות הזו התוכנה מבינה שהפסקה צריכה להתחיל דווקא שלא בתחילת עמוד. ולכן, גם כאשר יוצא בדיוק שפסקה זו אמורה להתחיל בתחילת העמוד התוכנה מעבירה שורה או שניים מעמוד קודם כדי שחס וחלילה הפסקה לא תתחיל בתחילת העמוד.

תכונה זו מאוד בעייתית ומפריעה לי, ומי שמבין את הבעיה תבוא עליו הברכה, ואם יש לו גם פתרון יבורך בכפליים!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כנראה שהגדרות הkeep שלך לא נכונות

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צריך להסתכל בקובץ שלך, אם אני מבין נכון מה שכתבת כנראה יש איזושהי הגדרה שגויה אצלך

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
באינדיזיין CS6 יש באג, שאם מדליקים פעם אחת את הפקודה של Keep with Previous (מה שאתה לא רוצה...) אז גם אם מכבים אותו, הוא נשאר 'תקוע'.
אפשר לתקן את זה בכמה דרכים. הפשוטה מביניהם זה להחיל שוב את סגנון הפסקה, לפסקה הקודמת.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
באינדיזיין CS6 יש באג, שאם מדליקים פעם אחת את הפקודה של Keep with Previous (מה שאתה לא רוצה...) אז גם אם מכבים אותו, הוא נשאר 'תקוע'.
אפשר לתקן את זה בכמה דרכים. הפשוטה מביניהם זה להחיל שוב את סגנון הפסקה, לפסקה הקודמת.
אצלי ב-CS6 לא נתקלתי בבאג הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה