עזרה מהגיקים של הפורום-שליחת מיליון אימיילים

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי לקוח מחו"ל שרוצה לעשות מערכת שתשלח באיזור מליון הודעות ספאם כל שבוע.
אחד מהדרכים שהוא מתכנן להתגבר על המסנני ספאם של גוגל הוא להחליף כל הזמן כתובות IP.
מה שחשבנו זה שנעשה שהמערכת תשלח את ההודעות פעם בשעה ובמקביל נפעיל סקריפט על השרת שיתחבר כל שעה לשרת VPN אחר, או שכל שעה יתנתק ויתחבר מחדש לאותו שרת בהנחה שזה שרת עם מאות כתובות IP שמפנה אותך באופן מיקרי לאחד מהם.
השאלות שלי פה הם:

1. האם זה אפשרי.

2. האם זה דופק את השרת מבחינת שכל פעם להתחבר אליו אני יצטרך את הIP של הVPN או שאני יכול גם על יד הIP האמיתי שלו.

3. האם יש פה מישהו שיודע לכתוב כזה סקריפט?

(ובבקשה לא לפתוח פה דיון על המוסריות של הענין)

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

פעם התענייתי על דבר כזה בחברת השרתים שהייתי בה.

ההצעה שלהם היית לבנות מערכת דיוור הבנוייה על 4 שרתים שכל פעם נשלח מייל משרת אחר עם השהייה קטנה בתזמון.

עלות של דבר כזה אני לא זוכר.

ycprog

משתמש צעיר
בס"ד

ולכן רשמתי דוגמה! כדי שהבחור יעשה חיפוש בגוגל ויחפש עוד חברות אולי יותר זולות וכו.

מנחם מלוין

משתמש רשום
אולי הוא רוצה לשלוח דווקא הודעות ספאם
ולא באופן הכשר והמעונב (והיקר) של חברות דיוור
כפי שאתם מציעים.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה לכל המגיבים.
מדובר פה על לקוח שרוצה לשלוח דואר שמן הסתם יוגדר כספאם וזה באמת מיליון- מיליון וחצי מיילים בשבוע.
כסף גדול אני לא עושה מהעניין לאלה שחושדים. (ובמאמר המוסגר אני הייתי שמח לדעת כמה הייתם מתמחרים כזה פרויקט)

מערכות דואר רגילות זה אני יודע לבנות וכבר עשיתי את זה בעבר, זה הרבה יותר זול, ויש יותר שליטה מאשר בחברה לדיוור המוני.
ההודעות נשלחות או באמצעות PHP או בשרת SMTP , לי אין הבדל.

בכל מקרה מה שאני מחפש זה מישהו שיכין לי (או שיפנה אותי למישהו כזה) כזה סקריפט שידאג שהIP היוצא של הדואר ישתנה כל הזמן, גם בתשלום.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצאתי פיתרון אחר, מציעים לי בIPAGE ב2.5 דולר לחודש לכתובת IP כמה שאני רוצה
אני פשוט ייקח כמה ויישלח כל פעם מIP אחר.

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
שרתי פרוקסי לא יעזרו לעניין? יותר זולים ויותר פשוט להתחבר אליהם מהקוד, אני בניתי מערכת ספאם לוואטסאפ עובדת מעולה עם כ10,000 חשבונות וואטסאפ ו35 פרוקסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה