עזרה בוורד עזרה | מאקרו בחיפוש מורכבת בוורד

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
שלום יש לי הרבה טקסטים בוורד ואני צריך להוסיף בחלק ניכר מהם כל מיני מילים בהתחלה [קרי = קודים], ואני רוצה שכשאני לוחץ על פקודה הוא יבדוק אם יש כבר מילים אלו (בעצם באמצעות [!....]) ובמידה ש יש המילים האלו הוא לא יוסיף אותם , במידה שאין את המילים האלו הוא יחפש מילים מסוימים (לפי מה שאקבע שם מראש.) והוא יתמקם לידם , במידה וגם מילים אלו אין , דהיינו שלא הוספה עדיין להטקסט שום קידודים בהתחלה וזה אומר שעדיין כתוב שם מילים בעברית (לשה"ק,- דהיינו 'לא קודים'.) אז הוא ירחיק אותם בשתי שורות למטה והוא יתמקם בשתי שורות מעליהם בראש המסמך ושם יקבע את מקומו..
מקוה שהסברתי את עצמי ברור ואשמח לפתרון...

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום יש לי הרבה טקסטים בוורד ואני צריך להוסיף בחלק ניכר מהם כל מיני מילים בהתחלה [קרי = קודים], ואני רוצה שכשאני לוחץ על פקודה הוא יבדוק אם יש כבר מילים אלו (בעצם באמצעות [!....]) ובמידה ש יש המילים האלו הוא לא יוסיף אותם , במידה שאין את המילים האלו הוא יחפש מילים מסוימים (לפי מה שאקבע שם מראש.) והוא יתמקם לידם , במידה וגם מילים אלו אין , דהיינו שלא הוספה עדיין להטקסט שום קידודים בהתחלה וזה אומר שעדיין כתוב שם מילים בעברית (לשה"ק,- דהיינו 'לא קודים'.) אז הוא ירחיק אותם בשתי שורות למטה והוא יתמקם בשתי שורות מעליהם בראש המסמך ושם יקבע את מקומו..
מקוה שהסברתי את עצמי ברור ואשמח לפתרון...
אוהו, כתבת פה דרישות לעשרות אם לא מאות שורות קוד
מקווה שתמצא מתנדב...
אם אתה מוכן לשלם היה בקשר איתי.

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
בתשלום - בשמחה.
מקווה שתמצא מתנדב...
את הבסיס יש לי.. אבל אני יותר צריך רעיונות מתוחכמות ופתרונות יצירתיים... של איך לנסח אותה וכנ"ל שבעצם אני יכול להכניס שאם הוא מוצא מילים אלו הוא יוסיף סימון @ וכדו' ואם הוא מוצא מילים בעברית בתחילת שורה "^13<[א-ת]" אז הוא יוסיף שתי סימני פיסוק וכו'..
זה לא אמורה להיות משהו מידי...
ובכל זאת באם יש למישהו כח או סתם לחסד להעלות פה מאקרו מוכן לזה וכדו' יהיה לעזר ...

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@הללוהו ב ו
לכאורה ההוראות לבניית המאקרו שניסחת אסורות למימוש בחול המועד משום מעשה אומן. האם העבודה שאתה מנסה לעשות, אתה עושה אותה בהתנדבות או שתקבל עליה תמורה?

dmp

משתמש חדש
בא ננסה להתחיל,
שלום יש לי הרבה טקסטים בוורד ואני צריך להוסיף בחלק ניכר מהם כל מיני מילים בהתחלה [קרי = קודים], ואני רוצה שכשאני לוחץ על פקודה הוא יבדוק אם יש כבר מילים אלו (בעצם באמצעות [!....]) ובמידה ש יש המילים האלו הוא לא יוסיף אותם
אתה בעצם רוצה פקודה של חפש [!$]איתא (לדוגמא) החלף ב: $איתא,
אם כן תקליט את ההחלפה הנ"ל ותתחיל את הפקודה,

מה הכוונה בזה?
במידה שאין את המילים האלו הוא יחפש מילים מסוימים (לפי מה שאקבע שם מראש.) והוא יתמקם לידם ,

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
מה הכוונה בזה?
הכוונה שאם לא מוצא את המילים שחיפש, זה אומר שאין מילים אלו, ואני רוצה למקם את המילים שלי לפני מילים מסוימים, אז אני רוצה שאם לא מוצא מילים הראשונים שיחפש מילים אחרים לדוגמא #### ושם ימקם את הטקסט...

dmp

משתמש חדש
אתה רוצה כזה?
קוד:
Selection.Find.ClearFormatting
Selection.Find.Replacement.ClearFormatting
If Selection.Find.Execute("$") = True Then
    Selection.Find.Execute "[!$]איתא", , , 1, , , 1, wdFindContinue, 0, "$^&", wdReplaceAll
Else
    Selection.Find.Execute "####"
End If

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה