עזרה לפתיחת עסק-לבעל וויזה ואישור עבודה

נתן סבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
שלום לכולם
אני רוצה לפתוח עסק פטור על סמך אישור עבודה לוויזה של סטודנט. אני מסביר, אני מגיע מצרפת אבל עדיין לא עשיתי עלייה, יש לי וויזה סטודנט ואני בתהליך של קבלת אישור עבודה. אני רוצה להתחיל ולעבוד בפרילנס אבל האם אוכל לפתוח עסק פטור אם אין לי תעודת זהות? ומה עם עסק מורשה? ואם לא מה אני כן יכול לעשות כדי לעבוד בפרילנס?
עוד שאילה אם משהו יודע האם אוכל להיות רשום כעסק בצרפת ולעבוד בפרילנס פה בארץ או שצריך להכריז על הכנסה לגבי מיסים?(בצרפת מותר לפתוח עסק ולעבוד ממדינה אחרת)

תודה מראש

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אפשר לפתוח תיק רק יש למנות נציג עם ת.ז. שהוא יהי' האחרי מטעם העסק בארץ

נתן סבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה על התשובה
האם תוכל לפרט קצת יותר על איך מנהלים את זה כי ברור שהלקוחות ישלמו לחשבון שלי וא"כ מה התהליך למנות נציג? מה האחריות שנופל על הנציג?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
החשבון הוא שלך אבל הנציג הוא האחראי מטעמך עבור הרשויות כאן בארץ שהכל מתנהל נכון.
אם אתה פותח תיקים בעצמך, לא מומלץ - תראה להגיע למע"מ יחד עם הנציג ושם ידריכו אותך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה