• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

עזרה לחג למשפחה במצוקה

Esti Weinberg

משתמש חדש
בקשה אישית

אחד ממכרי נקלע למצב לא פשוט כלכלית עד כדי מצב של קריסה ועומד על נפשו להחזיק את עצמו מעל המים שלא יטבע חלילה בנוסף יש לו ילד חולה בבית ל"ע אחינו בני ישראל היקרים ואליכם בהתקרב חג חרותינו הבעל"ט אנא הושיטו יד להצלת המשפחה לתתם להם את החרות של החג כל תרומה תתקבל בברכה בתודה ובברכת חג כשר ושמח
נ.ב. הסליקה היא תחת מרכז הצדקה ויש 46
קישור לתרומה

Esti Weinberg

משתמש חדש
כל אחד יקח חלק במצוה החשובה הזאת להאיר את עיניהם של המשפחה ובזכות זה תבורכו מן השמים בכל הברכות האמורות בתורה ובברכת חג פסח כשר ושמח

Esti Weinberg

משתמש חדש
לכל החברים היקרים מפאת הפרטיות אני לא יכולה לפרסם יותר פרטים על המקרה אבל מדובר בנושא חשוב מאוד מי שעומד מאחורי זה מרכז הצדקה מי שרוצה לתרום ורוצה יותר בפרטים אפשר לכתוב לי שאישי אנא תרמו וחזקו את המשפחה

Esti Weinberg

משתמש חדש
אני יכתוב כאן קצת יותר בהרחבה על המקרה אמנם בכדי לייצב לגמרי את המשפחה ההתרמה כאן לא תציל אותם לגמרי אבל לפחות שבחג יהי להם די צורכיהם זה מקרה חדש יחסי ואנחנו חייבים לתת את המקסימום שאנחנו יכולים לתת בכדי להציל מקריסה מיידית אנחנו יודעים שהוצאות החג זה אחד הטריגרים שיכולים לעשות את זה לכל אני מתחננת בפניכם חברי פרוג בשם המשפחה והסובבים אותה עזרו לנו לעזור להם כאן בקישור המצורף
נ.ב. כפי שכבר כתבתי עומד מאחורי זה מרכז הצדקה ויש עכשיו גם רב מוכר שעומד מאחורי המקרה אם יש הרוצים לתרום ורוצים לדעת יותר נא ליצור קשר בפרטי

Esti Weinberg

משתמש חדש
עזרתכם חשובה מאוד מה שיתרמן כאן הם יקבלו
מחכים לתרומתכם תרמו כאן

Esti Weinberg

משתמש חדש
יש כאלה ששואלים אם היעד של 25000 יכול להציל את המצב התשובה היא שבנקודת הזמן שאנחנו עומדים בוודאי
ולכן אנחנו מבקשים ממכם שתתרמו למען המטרה החשובה הזו ותודה לכל אלה שלקחו חלק וכל מי שעדיין לא לקח חלק שיקח חלק ושכרכם הרבה מאוד

Esti Weinberg

משתמש חדש
לכל החברים היקרים חברי פרוג תרומתכם חשובה ומחכים לה תרמו לצרכי החג של במשפחה

Esti Weinberg

משתמש חדש
תודה לך ולכל החברים שעדיי לא תרמו אנא תרמו להחזקת המשפחה ולתת להם אושר לחג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה