עזרה חוסם חלונות מוקפצים

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת מה קורה עם זה אבל פונקציה זו פעילה על המחשב שלי למרות שאני מבטלת אןתה מ כלים חוסם פריטים מוקפצים, בטל את חוסם הפריטים המוקפצים
מה שמשפיע שאני לא יכולה להעלות שום קובץ, כי הוא לא פותח לי את החלון של צירוף קובץ.

bris

משתמש סופר מקצוען
אולי יש לך חוסם באיזה סרגל כלים ? כמו של גוגל למשל ?

Zeevi.Co

משתמש פעיל
לעיתים מתקינים תוכנוה כשלהיא שמצרפת סרגל כלים למחשב
פשוט לוחצים נקסט נסקט ולא שמים לב
בידקי כאמור אם הותקן לך סרגל כזה

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על הנסיון לעזור, אבל

אומנם באמת היה מותקן סרגל כלים של גוגל והיה בו חוסם חלונות קופצים, אבל זה לא פותר את הבעיה, המחשב לא מוכן לפתוח לי חלונות קופצים-חלון צירוף קובץ, גם עם לחיצה על הלחצן +Ctrl. יש לכם רעיון מה עוד לעשות?

bris

משתמש סופר מקצוען
ניסית לאפס את הדפדפן ?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היכן ואיך?

bris

משתמש סופר מקצוען
זה תלוי בגירסה 6 - 7 או 8. בעיקרון זה תחת כלים - אפשרויות ואז זה כבר משתנה.
הייתי מצרף תצלום מסך אבל אני על מקבוק כרגע (רק בגלל הבטריה...) ועוד לא הספקתי להתקין בוירטואל XP.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לצערי, שדרגתי את הדפדפן לפי הקישור שניתן כאן בפרוג לא זוכרת לאיזה גירסה.
כרגע האפשריות בכלים הן באנגלית, כל שאני לא 100( מתמצאת בהן...
אשמח לעזרתכם!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה