עזרה ויעוץ מבעלי ניסיון

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הייתי היום עם ביתי בת ה4 וחצי אצל רופאת שניים בפעם הראשונה לאחר שתקופה היא מתלוננת על כאבים.
הרופאה אבחנה 14 שיניים מתוך 20 (!) שצריכות טיפול רציני.
בגלל שהילדה נורא פחדה לעלות על הכיסא וכמעט לא הסכימה לפתוח את הפה,
ובעקבות כמות הטיפולים שהיא צריכה, הרופאה המליצה לי לעשות לה את כל הטיפולים בפעם אחת בביה"ח בהרדמה כללית.
יש בזה יתרונות ובכל דבר גם חסרונות, הייתי מאוד שמחה לשמוע חוו"ד מכאלו שעברו את זה עם ילדיהם, או מתמצאים בעניין.
(יש לציין שעד גיל 5 ההרדמה היא חינם כשמגיל 5 זה עולה בסביבות ה1500-2000 ש"ח לשעה! כך שיש לי בסביבות ה3 חודשים להרוויח את זה.)

תודה מראש לכל העוזרים! ורק בריאות.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הייתי הולכת לפני הכל לעוד רופאה שתבדוק את השיניים כי קראתי פעם שיש רופאים שמגזימים וסתם מטפלים בשיניים שלא צריך.
סתם כך בכל מה שקשור לרופאי שיניים ונראה לי מוגזם אני הולכת ל2 רופאים והרבה פעמים יש באמת הבדלים בין הדעות
בהצלחה

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש רופא בירושלים ירא שמים ביותר ומקצוען שהציל הרבה שינים וחסך הרבה כאבים. לפי דעתי כדאי להתייעץ איתו.
אם את רוצה אשלח לך את המספר באישי

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אני עשיתי לפני כחודש טיפול בהרדמה כללית, לילד בן שלוש וחצי.

התחלתי טיפול בגז צחוק, ובאמצע הפסקתי,
אחד השיקולים העיקריים היה הסבל של הילד, וגם לא רציתי שהילד יישאר עם טראומה מטיפולי שיניים,
טיפולי שיניים אף פעם לא נעימים, אבל כמות טיפולים שכזאת זה לא פשוט, מדובר ב 7 טיפולים לפחות, זה לא נעים לילד וגם לא לאמא...

כמובן, שהגיל מאד קובע, ילדה בת ארבע וחצי יותר מסוגלת לעמוד בזה, אך מבחינת הטיפול עצמו, כשצריך, אני יכולה להמליץ שהיה בסדר, אשפוז מהבוקר, ואחרי כשעתיים משחררים הביתה ובזה מסיימים את הסיפור.

השאלה היא האם באמת יאשרו לך את זה מטעם קופת החולים, כי מדובר בהוצאה לא קטנה.

הרבה הצלחה

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה נעמי על התשובה, מטעם הקופ"ח כבר אישרו לי, ז"א הם היפנו אותי לשם ואמרו לי שעד גיל 5 ההרדמה היא חינם, והטיפול הוא בסביבות ה20 ש"ח לטיפול, וכשבררתי בביה"ח אמרו לי שזה סה"כ 40 ש"ח לכל הטיפול בכל השיניים. (במשך כשעתיים)
לגבי גיל הילדה, נכון ש4 וחצי זה כבר גיל יותר גדול, אבל לפי איך שהיא התנגדה היום, וכ"כ לא רצתה לעלות על הכיסא אפילו שאמרנו לה שרק מסתכלים לה על הפה.... אז אני לא רוצה לחשוב מה יהיה לפני כל טיפול. לכן בעצם הרופאה אמרה לי שעדיף לגמור הכל בפעם אחת בהרדמה כללית וזהו.
ואגב נעמי, איך באמת הילד היה לאחר שהתעורר ובמשך היום? למחרת כבר הוא יכל ללכת לגן או שהוא עדיין היה ככה....? מעניין אותי לשמוע גם איך היה אחרי.
ועוד שאלה איפה את עשית את זה? באיזה בי"ח?

תודה רבה ואשמח לשמוע עוד חו"ד בנושא.

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אז ככה...
לגבי המחיר נשמע לי שיש כאן טעות, לא 40 ש"ח לכל הטיפול, אלא 40 ש"ח לטיפול של שן, +ההרדמה וכו', זה עדיין כלום יחסית למה שדבר כזה עולה.

(סתם לדוגמא, הטיפול של הבן שלי הסתכם בכמעט 10.000 ש"ח, והשתתפתי במשהו כמו 400 ש"ח. כמות הטיפולים + שעות הרדמה כפולות ממה שאמרו לך...)

טיפלנו בבי"ח הדסה עין כרם, בצוות מומחה של מחלקת הילדים, בכל (!) שעות הטיפול נכחו 2 רופאים מומחים, המרדים, ואסיסטנטית.

הפרוצדורה היתה כך פחות או יותר:

בדיקה של הילד וקביעת תור
בדיקות דם ואישור רופא ילדים להרדמה כללית.
כשבוע לפני הטיפול ביקור אצל המרדים.

אחרי הטיפול נתנו לילד משכך כאבים, אם יתעורר כאב במקום הטיפול, כמו שיכול לקרות אחרי כל טיפול שיניים, השתחררנו אחרי שעתיים בערך, הילד כבר הרגיש כרגיל,
אך המליצו על השגחה צמודה 24 שעות למקרה של סחרחורת אז כמובן לא שלחנו את הילד לחיידר, אך הוא הרגיש כרגיל. ב"ה.

אם החלטתם ללכת על דבר כזה אני מאחלת לך שהכל יעבור בקלות.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
גם אחיינית שלי בת 4.5, עברה ממש לא מזמן ניתוח לשיניים בהרדמה כללית באסותא, עקרו לה 4-5 שיניים קידמיות, ועשו לה עוד כמה סתימות. שוב, המליצו לה על זה כי הילדה סרבה לכל טיפול.
הניתוח עבר בקלות יחסית, היא הגיעה בבוקר, היתה צריכה להיות בצום מס' שעות קודם, ולכן קבעו תור לניתוח ל8 בבוקר, הניתוח, ההרדמה וההתאוששות ערכו בערך עד 2 בצהרים, שאז, הילדה השתחררה לביתה, עם משכך כאבים, ובהמשך הרגישה מצוין. הלכה לגן למחרת כרגיל, והכל עבר בשלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה