עזרה|השתנו לי חלק מהתפריטים לאנגלית

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה?
מה עשיתי רע?

קבצים מצורפים

• 111.jpg
    KB 59.5 · צפיות: 3

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה עשית רע? עשית רע מאוד!!!
ל א לל ל ה ת ק י ן לל ע ד כ ו נ י ם לל ש ל לל M S ! ! !

מע' ההפעלה, עברית? או אנגלית עם MUI?
מה שקורה הוא במערכת אנגלית עם MUI, עדכונים בד"כ מגיעים עם כל השפות בפנים. לעיתים, בגלל דחיפות העדכון, או בגלל רשלנות של MS, או לא יודע למה, העדכון מגיע רק באנגלית, והוא למעשה גרם לך שמה ששייך לעדכון הפך לאנגלית. (ייתכן שזה קיים גם במערכת עברית, אבל קשה לי להאמין...).

אני מניח שאם MS יעדכנו (או כבר עידכנו) את העדכון שיהיה בו גם עברית, אז אצלך זה לא יתעדכן, כי המחשב ידווח שהוא כבר מעודכן.

אשר על כן, תסיר את העידכון שגרם לך את זה, ועוד כמה ימים עדכנהו שוב.

חברים אחרים כאן יוכלו כמובן לספר לך על איזה עדכון מדובר בדיוק. אני אף פעם לא מתקין מלבד SP, כך שאיני יכול לספר לך.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא עשית שום דבר רע!

ח ש ו ב מ א ו ד ל ה ת ק י ן ע ד כ ו נ י ם
אחרת המחשב שלך חשוף לכל וירוס ופירצה מזדמנת.

מה שקרה זה שכיוון שמותקנת לך חבילת שפה עברית על מחשב באנגלית, יש עדכון של מייקרוסופט שגורם לתקלה, כל מה שאתה צריך לעשות זה להסיר אותו.
אתה גם יכול לעשות שיחזור מערכת לתאריך קודם, ואז לבטל את התקנת עדכונים אוטומטית ולבטל ידנית את העדכון הספציפי הזה.
מספר העדכון הסורר: kb943460

מידע נוסף יש כאן: http://www.takala.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=1864&PN=2

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אל תאמינו לו. הוא סוכן הספייוורים של MS :):):)

עניין של טעם. אנ מעדיף את המחשב שלי מהיר יותר. אני לא מפחד שיפרצו לי למחשב. אין שם שום דבר חשוב. ויש לי AV.
העדכונים מיוצרים עבור תחנות ללא AV ופיירוול.
SP, אני כן מתקין.

כשיקרה לי נזק?
אולי אשנה את דעתי, ואולי לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה