עזרה: הפעלת נקדנית בוורד 2013 ועוד משהו

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עשו לי מחטף... שידרגו לי את המחשב בהיעדרי, ואני בצרות... ב'נקדנית' טרם ענו לי. מי יודע איך מפעילים את נקדנית בוורד 2013? התכנה נמצאת במחשב, וצריך לעשות משהו באפשרויות וורד - מי יודע מה בדיוק?
עוד משהו - אמנם כתבו כבר בעבר (אבל אז לא היה לי וורד 2013) - מהם מקשי הניקוד? כמו"כ נוכחתי כי קונטרול+סימן מינוס במספרים מימין כבר לא נותנים לי קו מפריד (להבדיל ממקף) - מה התרופה?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אלט ימני + ס = סגול
פ-פתח
צ-צירי
ש-שוא
ד-דגש
ח-חיריק
ק-קמץ
ו-חולם
\-קובוץ
החטפים כל אחד באות שמימין לתנועה המתאימה.
QW - שין ימנית ושמאלית

אפשר להחזיר את המקלדת הישנה בסרגל השפה בהגדרות שפה, להוסיף עברית HE בנוסף לעברית סטנדרטית HE3.

מקפים - לנסות עם אלט ימני והמספרים, יש הפתעות. כרגע אני על win7 אז לא יכול לכתוב מה בדיוק.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה! ניסיתי כדבריך. הקו המפריד פעל, אבל הניקוד לא הגיב ל'אלט' ימני או שמאלי פלוס האותיות שציינת. החמצתי משהו?
כמו"כ - מישהו מתמצא בהפעלת הנקדנית?

נערך לאחרונה ב:

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה! ניסיתי כדבריך. הקו המפריד פעל, אבל הניקוד לא הגיב ל'אלט' ימני או שמאלי פלוס האותיות שציינת. החמצתי משהו?
צריך להיות במצב עברית, בלי capslock. עדיין לא עובד?
על המקלדת כתוב על האלט הימני Alt Gr או רק Alt? אם רק Alt אז צריך אלט ו-Ctrl ביחד.

קבצים מצורפים

• הוספת משפחת תבניות.mp4
    11.5 MB · צפיות: 5

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכתחילה לחצתי אלט בלי קפסלוק, אח"כ ניסיתי בכל מיני צירופים ולא עבד. האלט שלי בלי תוספות עליו. ניסיתי כעת אלט + קונטרול (ימני, שמאלי, מוצלב) ולשווא...
כמובן, במצב עברית.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעצם נראה לי שזה לא תלוי בגרסת הוורד אלא ב-windows. מ-8 ואילך זו השיטה שכתבתי, פחות משם זו השיטה הישנה עם capslock והמספרים. בשיטה החדשה אמור להיות כתוב HE3 בסרגל השפה. איזה windows זה ומה כתוב בסרגל השפה?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
@חגי פאהן תבורך, זה אכן בשיטה הישנה (קפסלוק וכו')... רק הקו המפריד השתנה (כלומר, זה מה שגיליתי לעת עתה). אבוש בבורותי, אבל איפה אוכל לראות איזה ווינדוס זה?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המברך יתברך בשנה טובה.
אם נמצאה השיטה אז מה זה משנה איזה windows.. מ"מ לחצן ימני על "מחשב" -> מאפיינים, ואז כתוב למעלה "מהדורת windows".
upload_2019-9-22_16-26-45.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה