כללי עזרה| העברת תיקיות במשקל רב(100 ג'יגה +) לשרת או ftp או כל גיבוי אחר

orli_dimri

משתמש פעיל
יש לי תיקיות רבות במשקל רב...
הן חשובות לי מאוד ואני חייבת לגבות אותן ע"י שרת חיצוני ftp או משהו כזה, כי במייל זה לא ילך וגם לא בשמירה על דיסק און קי וכד'...

משהו יודע להסביר לי הכיצד?

תודה מראש לכל העוזרים.

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קונים דיסק קשיח חיצוני לגיבוי ומעתיקים את הכל לשם ושומרים על הדיסק במקום שמור... :)

orli_dimri

משתמש פעיל
תודה,
אין לי אפשרות (טכנית, מעשית) לשמור על כונן חיצוני.
אני חייבת לגבות אותם בדרך וירטואלית.

yaniv_55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כונן קשיח חיצוני מתחבר למחשב כמו דיסק און קי, גם המחשב שלי מגובה על כזה.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כמו שציינו קודם, גיבוי על שרת FTP זה פתרון קצת בעייתי, בפרט בנפח כמו שאת מתארת.
הסיבה היא מהירות ההעלאה האיטית של האינטרנט בישראל.
גם אם נניח שאת מסוגלת להעלות בקצב העלאה של 50 KBPS (אני אישית יכול רק 30), ייקח לך קרוב ל6 שעות להעלות ג'יגה בודד.
אני בספק אם יש לך 600 שעות להעלות 100 ג'יגה.

אפילו אם נניח שיש לך יכולת העלאה במהירות נדירה של 100 Kb בשניה, עדיין ייקח לך בערך 300 שעות להעלות 100 ג'יגה.

לסיכום, גם אני ממליץ לך בחום לרכוש פתרון גיבוי חיצוני מסודר.

אבל אם את בכל זאת מעוניינת לרכוש שטח, תוכלי לרכוש חבילת איכסון אתרים עם נפח איכסון בלתי מוגבל במחירים שנעים בין 4-7$ בחודש.
רשימה של 10 חברות האיכסון המובילות תוכלי למצוא כאן: http://www.webhostingchoice.com
כך תוכלי להעלות כמות קבצים בלתי מוגבלת לשרת FTP ותוכלי לגשת אליהם מכל מקום שבו את נמצאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה