עזרה דחופה: הורדת גרסא חינמית של קיובייס

נחמי בלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מישהו כאן יכול לשלוח לי לינק/הסבר איפה אני יכולה להוריד גרסא חינמית של קיובייס? ושל פרו טולס? (PRO TOOLS)

אני מתלבטת אם לרכוש את הפרו טולס 10 או את הקיובייס, בשביל הקלטה עצמית של קריינויות, ורוצה לבדוק את שתי התוכנות.

עזרה....

תודה רבה מאד!!

נחמי בלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה!

יש להם גרסאות קודמות אולי שהן חינמיות לגמרי, לא בתור תקופת נסיון?

מה היית ממליצה יותר: פרוטולס או קיובייס? הקלטת קריינויות ואולי מיקס בסיסי מאד

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
למיטב ידעתי אין גירסאות חינמיות לגמריי אבל יש כמה גירסאות של קיובייס במחירים שונים.
אם המטרה היא הקלטה של קריינות וכו' קיובייס בהחלט תספיק והיא יותר ידידותית למשתמש (המתחיל).
פרוטולס נמצאת בד"כ באולפני הקלטה גדולים או באולפנים ביתיים שמגישים חומר לאולפנים אחרים וצריכים לעבוד עם אותם תוכנות, למרות שגם אותה אפשר ללמוד אם יש רצון.
אני אישית משתמש וותיק של קיובייס אז אני קצת משוחד...אולי אחרים כאן יוכלו להיות יותר ניטרליים.

בהצלחה.

נחמי בלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י Cubase Less;813577:
למיטב ידעתי אין גירסאות חינמיות לגמריי אבל יש כמה גירסאות של קיובייס במחירים שונים.
אם המטרה היא הקלטה של קריינות וכו' קיובייס בהחלט תספיק והיא יותר ידידותית למשתמש (המתחיל).
פרוטולס נמצאת בד"כ באולפני הקלטה גדולים או באולפנים ביתיים שמגישים חומר לאולפנים אחרים וצריכים לעבוד עם אותם תוכנות, למרות שגם אותה אפשר ללמוד אם יש רצון.
אני אישית משתמש וותיק של קיובייס אז אני קצת משוחד...אולי אחרים כאן יוכלו להיות יותר ניטרליים.

בהצלחה.
תודה! המעניין הוא, שיעצו לי גם בB&H וגם עוד כמה אולפנים שאני עובדת איתם לרכוש את הפרוטולס לקריינות, כיוון שלזה היא הרבה יותר ידידותית. היא פשוט הרבה יותר יקרה מהקיובייס ולכן התלבטתי.

בארה"ב הם צוחקים על הישראלים שמשתמשים בקיובייס ומהללים את הפרוטולס, ובארץ עושים ההיפך...

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י אלפא ביתא;813650:
אתם יודעים בוודאי שהגירסאות החינמיות הן פרוצות ולא חוקיות, כן? אז לא כדאי להצהיר בקול שיש לכם...
ההורדה מאתר החברה חוקית לחלוטין,
רק שזה תקף ל-30 יום בלבד ולאחר מכן התוכנה לא תעבוד.

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י MUCHBELLER;814587:
תודה! המעניין הוא, שיעצו לי גם בB&H וגם עוד כמה אולפנים שאני עובדת איתם לרכוש את הפרוטולס לקריינות, כיוון שלזה היא הרבה יותר ידידותית. היא פשוט הרבה יותר יקרה מהקיובייס ולכן התלבטתי.

בארה"ב הם צוחקים על הישראלים שמשתמשים בקיובייס ומהללים את הפרוטולס, ובארץ עושים ההיפך...

שתי התוכנות יתאימו לצרכים שלך ושתיהן מעולות. את צריכה לבחור בהתאם לתקציב ונוחות השימוש.
חלק מהחנויות (בלי קשר ל-B&H) ממליצים על מוצר כזה או אחר בהתאם לאחוזיי הרווח.
ואני ממש לא "צוחק" על פרוטולס, תוכנה מקצועית מאד וטובה. רק השאלה למי, מתי ואיך.
בגרמניה לדוגמא רוב האולפנים עובדים עם קיובייס/נואנדו. למה?.....כי Steinberg היצרנית של קיובייס מקורה בגרמניה ואם תשאלי שם אנשים יגידו לך שהיא הכי טובה שיש..
בקיצור, יש הרבה דעות והרבה שיקולים.
קצת מוזר לי שעבור הקלטה של קריינות וכו' המליצו לך על פרוטולס שנחשבת מורכבת יחסית, כל תוכנה פשוטה תעשה את העבודה. אבל לבריאות...

טראכט גוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום רב, הורדתי את הנסיון החינמי של Pro tools ןבכל זאת הם דורשים פלגין להפעלת התוכנה, האם אני צריך פלגין גם כדי להשתמש בניסיון החינמי?
למישהו יש ניסיון עם זה?
תודה רבה

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני ממליץ לקריינות פשוטה ומיקס קל את התוכנה הזאת
היא תוכנה מאוד ידידותית להפעלה, בעברית, תוכנה חינמית רשמית
אפשר להוריד פה https://sourceforge.net/projects/audacity/

קבצים מצורפים

• תוכנה.JPG
    תוכנה.JPG
    KB 10 · צפיות: 17

טראכט גוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה רבה, העניין הוא שאני צריך לעבד חומר שאני מקבל מתוכנת Pro tools ולהעביר הלאה לתוכנת Pro tools.

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
@נחמי בלר
אני מזמינה אותך לבקר כאן לעיתים יותר תכופות..

טראכט גוט

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשכול חדש או ישן זה לא הענין...
מישהו יודע לגבי Pro Tools או לא?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה