מדריכים עזרה דחופה בפאוורפונט

פנטומימה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ערכתי מצגת בפאוורפונט (של מייקרוסופט) הבעיה שלי שיש מקומות במצגת
שבין שקופית לשקופית המצגת כאילו נתקעת לכמה שניות ולא ממשיכה ברצף,
למרות שאני מגדירה שהשקופית תעבור מיד.
משהוא מתמצא בתוכנה הזו וידע להסביר לי מה אני צריכה לעשות?
מדובר במצגת עם הרבה הנפשות ואפקטים.

אשמח לקבל מידע בהקדם!!!!!!!!!!!

דבורי הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ערכתי מצגת בפאוורפונט (של מייקרוסופט) הבעיה שלי שיש מקומות במצגת
שבין שקופית לשקופית המצגת כאילו נתקעת לכמה שניות ולא ממשיכה ברצף,
למרות שאני מגדירה שהשקופית תעבור מיד.
משהוא מתמצא בתוכנה הזו וידע להסביר לי מה אני צריכה לעשות?
מדובר במצגת עם הרבה הנפשות ואפקטים.

אשמח לקבל מידע בהקדם!!!!!!!!!!!
-אם זה עדיין רלוונטי-
לצערנו- ככה זה במייקרוסופט...!!! אי אפשר לשנות את זה.
מה שכן אפשר לעשות זה לשמור את המצגת בצורת ווידאו: קובץ+שמור בשם+שמור כסוג- לשנות לסיומת: (WINDOWS MEDIA VIDEO (WMV
לתשומת ליבך-
השמירה לוקחת לא מעט זמן...

פנטומימה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה רבה,
כן, זה עדיין רלוונטי,
ניסיתי לעשות מה שרשמת לי אבל מה שקוה זה שהוא שומר את הקובץ ובסיום השמירה הוא שולח הודעה שאין לתוכנה אפשרות לסיים את יצירת הווידאו, ניסתי כמה פעמים וכל פעם הוא כתב לי את אותה הודעה.
יש לך אולי פתרון לעניין, מדובר במצגת במשקל של קרוב ל 20MB והיא מכילה הרבה הנפשות ופסי קול.
תודה מראש!

דבורי הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
*התוכנה עושה זאת פעמים רבות כאשר השקופיות עמוסות מידי.
האמת היא ששנים אני כבר לא עובדת עם התוכנה הזו... אבל הפתרון היחיד שעולה לי והוא אולי מעט פרימיטיבי... תנסי לחלק את כל המצגת לשניים. פשוט תמחקי חצי, תשמרי את החלק הראשון בצורת וידאו, ולאחר מכן תשחזרי את החצי שמחקת ותשמרי גם אותו בצורת ווידאו, לחבר אותם אחר כך זה לא בעיה.
*לפעמים זאת רק בעיה ספציפית עם הפרויקט המסוים. תנסי לפני הכל לפתוח פרויקט חדש ולהעביר את כל השקופיות למצגת השנייה.
*לפעמים זו גם בעיה ש"לא בא לו עכשיו לשמור"... אני החלפתי פעמים רבות את המצגת למחשב אחר בשביל זה.
אם סיבכתי אותך מידי- אשמח לעזור לך, תוכלי לפנות אלי באישי, אני מתמצאת בשמירות לסוגיהן...
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

פנטומימה

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה רבה, אין מילים על המאמץ לעזור,
אני אנסה את מה שכתבת ונראה איך זה הולך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה