עזרה דחופה ביותר!

toraman

משתמש רשום
אני יודע פלאש בצורה טובה, וגם אקשן.
אבל עד היום לא יצא לי להכין באנר. אין לי בעיה מבחינת אנמציה אבל מבחינת הקוד, האתר שבו הבאנר אמור לעלות שלח לי את הכללים שאצרף למטה.

מה שלא הבנתי זה בעיקר שני דברים, איך זה בהתחלה הם כותבים לא לצרף לינק בתוך הפלאש ולאחר מכן הם כותבים יש לוודא שהקישור יהיה בשכבה נפרדת. אז יש קישור או אין קישור?

בנוסף לא הבנתי כל כך את הקוד לפרסומת מתפרצת ואת ה-X ומה הכונה לסגור את הבאנרים בחלון חדש? זה בHTML או באקשן?

אשמח מאוד אם מישהו יוכל להסביר לי ועוד יותר אשמח אם מישהו יוכל לצרף לי קובץ FLA של באנר כזה שהוא עשה כדי שאוכל לראות איך מכניסים את האקשן. זה פשוט יותר ברור ומהיר מלהתחיל להתכתב. תודה רבה מראש!

הנה הכללים:

• יש לשלוח את באנרי פלאש בלי לינק שתול בתוכם. את כתובת דף הנחיתה יש להעביר בנפרד באמצעות המייל, ההטמעה נעשית בHTML.
• חובה לסגור את הבאנרים בחלון חדש
• כאשר יוצרים באנר בטכנולוגית פלאש יש לבצע את הפעולות הבאות:
על מנת למנוע סיבוכים חובה לוודא שהכפתור/הקישור, יהיה בשכבה נפרדת מיתר האובייקטים בסרטון, בשכבה העליונה ביותר. במידה והבאנר בנוי מסצינות יש להקפיד על הימצאות הכפתור לאורך כל ציר הזמן,בכל הסצנות. הקישור שאליו הבאנר יופנה יהיה במבנה אחיד. וישלח בצורת : GET הלינק יהיה:

on (release) {
getURL(clickURL, "_blank") ;
}

• סגירה לטופלייר-מתפרצת:
הקוד של כפתור ה-X שסוגר את הבאנר:
on (release) {
getURL("javascript:CloseToplayer();");
}

הקוד של השכבה שמתחתיו (הכפתור השקוף שמכסה את כל הבמה):
on (release) {
}
קוד לסגירת הבאנר לאחר 15 שניות שיש לשים בפריים הראשון
setInterval(quit1,15000(
function quit1()
}
{

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י toraman;1210957:
מה שלא הבנתי זה בעיקר שני דברים, איך זה בהתחלה הם כותבים לא לצרף לינק בתוך הפלאש ולאחר מכן הם כותבים יש לוודא שהקישור יהיה בשכבה נפרדת. אז יש קישור או אין קישור?

בשכבה נפרדת שמים את הכפתור עם הקוד הזה:
קוד:
on (release) {
 }

ואת הקישור לדף שצריך להוביל אליו, שולחים במייל בנפרד, ולא בתוך הבאנר.

נכתב ע"י toraman;1210957:
בנוסף לא הבנתי כל כך את הקוד לפרסומת מתפרצת ואת ה-X ומה הכונה לסגור את הבאנרים בחלון חדש? זה בHTML או באקשן?

לסגור בחלון חדש הכוונה לרשום _blank
פרסומת מתפרצת האמת אין לי ניסיון, אבל אני מבינה שאיפה ששמים X של סגירת הבאנר, צריך לעשות כפתור עם הקוד שרשום לך.

toraman

משתמש רשום
וואי, ממש תודה רבה! רק לא הבנתי את החלק הראשון

א. התכנות שכתבת זה לא AS2, פשוט לי יש פלאש cc ואי אפשר לעשות קוד לכפתור, אפשר לכתוב קוד רק על הקיפריימים בטיים ליין.

ב. איפה אני מכניס את כתובת האתר עצמו בקוד הזה.

כמו שאמרתי אם פשוט תוכלי לצריף קובץ fla שזה עובד בas3 זה יהיה הכי מובן!

תודה רבה על העזרה! מקווה שאספיק להכין את זה לפני הדד ליין של הלקוח.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטערת.. אני לא יודעת (עדיין) AS3
היה נראה לי בהודעתך הראשונה שזה קוד של AS2.

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בקשר להוראות שלהם, אני באמת לא מבינה. אבל אם אתה צריך פקודה לכפתור ב AS3, אז ככה כותבים את זה, אפשר בפריים הראשון של הטיים ליין:
קוד:
import flash.events.MouseEvent;

myBTN.addEventListener(MouseEvent.CLICK, myBTNClick);

function myBTNClick(e:Event)
{
     -- כאן כותבים את הפקודה שצריכה להתבצע --
}

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כדאי לברר מול מי שנתן את ההוראות דברים ברורים, כי זה נראה כקוד של AS2 ובמיוחד שמצוין שם הענין של כפתור, שכידוע בAS3 אין קוד על כפתור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה