דרוש מידע עזרה דחופה באתר freepik

big B

משתמש צעיר
אני ממש צריכה עזרה אני הכנתי למשהו לוגו והוא היה חייב את זה מהר אז לקחתי אייקון מאתר freepik ושיניתי אותו מעט עכשיו ראיתי באתר שאסור להשתמש עם החומרים שלהם ללוגו האם יש למשהו ניסיון בזה אם אני יכולה לשים על זה פסאו שאני חייבת לחזור ללקוח ולשנות
תודה רבה לכל אלו שיקדישו מזמנם רגע לענות לי :)

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה כתוב שאסור לעשות עם החומרים שלהם לוגו?

big B

משתמש צעיר
שאלתי אותם משהו אחר בצאט ועל הדרך הם אמרו לי את זה והם נתנו לי קישור לתקנון שם כתוב שאסור
השאלה כמה זה רציני

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקבל קישור לראות?

אני יודעת שאם אדם מוכר משהו והוא מתנה את המכירה בתנאי מסויים - התנאי קיים ע"פ ההלכה.
לדוגמא אם מוכרים תמונה בשאטרסטוק והתנאי הוא שהמנוי שלך הוא רק לך ולא להעביר לאחרים (אפילו שאתה נותן
לחבר ומוותר על זכותך) - זה תנאי שקיים בממון.

השאלה כאן שזה לא מכירה אלא פתוח לכולם מה הדין..
זה אותו דבר?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
Can I use downloaded content to create work for a client?
Answer
Please feel free to use Freepik contents to create and sell your products to your clients.
To ensure a correct usage of our images for your commercial purposes please follow these steps:

מוזר זה מה שאני ראיתי שכתוב.
וקראתי מה שהוספת, אין לי הבנה בזה..
מישהו גם שאל שם מה כוונתם ולא ענו לו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה