עזרה עזרה דחופה!! איך פותחים כספת שלא נפתחת...?

מאמרים אחרונים

העונה לעמו ישראל
שבוע שעבר נתקלתי בפירוש יפה על קטע מתפילת "עזרת אבותינו", והכנסתי אותו לפרק 11 בסיפור "נפוליאון השני". ותודתי לעיתון "הדרך" על הבמה החשובה לסיפור...
השקופים שבינינו\ לא להתעצבן עלי.
קבלנו אותן בחזרה!
עד עכשיו סמכנו על אחרים. מהיום "ותהי המשרה על שכמו!"
מדריך התחלתי בוורדפרס
מהי וורדפרס? היא שאלה נפוצה ביותר. איך יוצרים אותה, למי היא מתאימה, למה היא לא מתאימה, מה אפשר לעשות בקוד פתוח שאי אפשר לעשות בה, על כך ועוד תקראו...

קופירייטה

הזנקת מכירות, מיתוג שיווק
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
פרסום וקופירייטינג

קופירייטה

הזנקת מכירות, מיתוג שיווק
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
פרסום וקופירייטינג
אז הכל תלוי בנקודת המתייג.
כי מי החליט מי עונה לתואר 'הברון רוטשילד'? :rolleyes:;)
המציאות.
אדמונד דה רוטשילד הוא הברון המפורסם.
יש כבוד גם לסבא שלו, אבל בעיקר בגלל שהוא סבא שלו.
 

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
המנגנון עובד בצורה כזאת, שיש בוכנה, שנועלת את הידית שמסובבים כדי לפתוח, כשעושים את הקוד יש מגנט אלקטרוני שמושך את המגנט כלפי מעלה והידית משתחררת.
במקרה שלכם אני כמעט בטוח שזה סוללה, הייתי מציע לנסות שוב כשהכספת הפוכה, ובכל אופן לעלות תמונה.
 
נערך לאחרונה ב:

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה הסבא של הברון רוטשילד, שגם לו קראו הברון רוטשילד, והוא זה שננעל...
מתוך http://5806777.blogspot.com/
מעשה ש[לא] היה

ישנם סיפורי בדים שכה השתרשו בעולמנו, עד שלעתים כבר לא ניתן להאמין כי אין להם שום קשר עם המציאות, ופעמים גם איננו יודעים היכן נוצר הצ'יזבט התורן.
אחד מהם הוא הסיפור הידוע שמסופר בוואריאציות שונות, אבל אין לך תינוק ותינוקת שאינם בקיאים בנושא זה, והצד השווה שבהם מספר כך:
אחד מבני משפחת רושטילד המפורסמים בעושרם, התרברב פעם כשראה את עושרו, ומכיוון שזחה עליו דעתו אמר: "אני לא אמות לעולם מרעב, כי הרי כסף יש לי למכביר". יושב בשמים ישחק, ויום אחד נכנס גאוותן זה אל חדר משכיתו, ויש אומרים כספתו, כדי לספור את כספו כדברי חז"ל 'עכברי דשכיב אדינרי', ולפתע נטרקה הדלת מאחוריו. ניסה האיש לדפוק בדלת אולם אף אחד לא שמע, ו'יודעי דבר' מוסיפים את הסיבה, כי הלז הודיע לבני משפחתו על נסיעה ארוכה אותה הוא מתעתד לבצע ולכן אף אחד לא חיפש אחריו, ולאחר ניסיונות כושלים לצאת ממלכודת הזהב, פצע האיש את עצמו או שמא מרוב שהכה על הדלת ועל הקירות נפצע בידיו, ובדם הרב שזב ממנו רשם: "אני רוטשילד חשבתי שלא אמות לעולם מרעב, והנה מתּי בביתי מוקף באוצרותיי והללו אינם יכולים להושיע אותי במאומה".
כך מסופר למשל בספר הנחמד: "אוצר פתגמים ושיחות" של ר' יחזקאל שרגא ברנדסדורפר:
הברון רוטשילד מווינה, נכנס פעם לחדר האוצר שלו, ושכח לקחת עמו את המפתחות של האוצר, והדלת נסגרה מעצמה. חלונות לא היו ולא יכול היה לצאת. הוא צעק, אולם קולו לא נשמע מבחוץ. כעבור ימים אחדים התחילו לחפשו, ולא ידעו לאן נעלם. השומרים פתחו את הדלת ומצאוהו מת. הברון רוטשילד מת מרעב...
המעשייה חביבה מאוד על בעלי המוסר, שמבקשים להוכיח מכאן את אפסיותו של האדם ועל הכסף החומרי שאינו יכול להועיל לו במאום, תובנה נכונה בעליל ומיותר אף להאריך בכך, אולם דבר אחד חסר כאן בסיפור, המעשה לא היה ולא נברא.
אף אחד לא שמע על אחד מצאצאי המשפחה שמת בתוך הכספת שלו, לא נמצא על כך תיעוד לא בכתובים ולא בזיכרונות המשפחה, ולמרות חיפושיי המרובים לא הצלחתי לגלות אפילו שמץ של אמת בדבר. מה שכן, נמצאה ידיעה בעיתון משנת 1926 על הברונית רוטשילד שמתה מרעב, אבל שם מדובר על מישהי שהרעיבה את עצמה בגלל הפרעת אכילה מסוכנת - 'אנורקסיה נרבוזה', ובעברית 'צַיְמָנוּת'.

בספר איש על דגלו" על רבי גרשון ליבמן ראש ישיבת אור יוסף נובהרדוק בצרפת, מסופר כך:
בימים ההם, עמד בראש מוסדות המגבית היהודית בפאריז, נצר למשפחת רוטשילד הנודעת. כאשר היו פונים למוסד זה לקבלת עזרה, היה מקובל לומר שפונים לרוטשילד. אך תלמידי הישיבה לא ידעו פרטים "שוליים" כאלה. ולעומת זאת, באחד מספרי המוסר למדו על עוד אחד מבני רוטשילד אשר פעם התבטא ואמר שהוא יכול למות כדרך כל אדם מכל סיבה שהיא אך בודאי לא מרעב, (בכלל) [בגלל] רוב עשרו. והנה יום אחד כשנכנס לחדרי הכספות שלו, ננעלה אחריו דלת המתכת כשהמפתחות בחוץ ולא היתה לו שום אפשרות לצאת עד שגווע ברעב, ונתגלה על ידי בני משפחתו. זהו מה שידעו בישיבה על רוטשילד.

והנה, אחד האברכים שנשלח לייסד ישיבה בתוניס, ואכן הצליח, היה זקוק לתקציבים, ופנה לארגון הג'וינט האמריקני. ראשי הג'וינט שלחו נציג מטעמם לתוניס ללמוד את הענין ולהחליט. נציג זה, פנה במהלך ביקורו לאברך שלנו ושאל אותו: "האם פניתם לקבלת עזרה מרוטשילד"? התשובה היתה: "איזה רוטישלד? זה שמת בתוך הכספת"? הנציג נדהם וביקש הבהרות. אחר כך עבר דרך צרפת ופגש את רבנו ודיווח לו על שליחותו בלי לדלג על הפרט הזה שבשליחותו. רבנו צחק מטוב לב ותמיד סיפר מעשה זה כהוכחה שחוסר ידיעת ה"מילי דעלמא" אינה מפריעה להצלחה ב"מילי דשמיא".
 

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אאוץ', Yale ידועים כחברה קשוחה בתחום המנעולים והכספות.
אני עדיין בדעה ש
אי לזאת ובהתאם לכך ובאשר לכל הנ''ל - במקרה הנוכחי אני לא חושב שיש מנוס מעבר להרמת טלפון לאיש מקצוע.
הרבה הצלחה!
 

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
טוב לפני שננסה ביחד אני יסביר את העיקרון.
אני בהנחה שהסוללה חלשה מידי בשביל שהאלקטרו מגנט ימשוך את הבוכנה. (יש קפיץ חלש שמתנגד)
ולכן, אנחנו מנסים לעזור לו ע"י היפוך הכספת כך שהמשקל של הבוכנה יעזור
אם לא הלך, ייתכן שהבוכנה נמצאת על צד אחר.
כרגע תנסו על הצד של המספרים, ואתם יכולים לנסות להעלות את הכספת בתנופה לכיוון למעלה ובו בעת שאדם נוסף ינסה לסובב את הידית כך יגבר הלחץ של הבוכנה על הקפיץ.
יש עוד אפשרות להכניס את הכספת למקפיא ייתכן שהסוללות יקבלו קצת כח!
אני מקווה שהובנתי!
 

לוח אירועים

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה