עזרה דחופה, איך סוגרים את הקובץ אילוסטרייטור לכריכה רכה לדפוס

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פשוט עד היום בדפוס הוא עשה לי את זה לבד, עכשיו הוא רוצה שאני יעשה את זה. ואין לי מושג.
מישהו יכול לסגור לי את זה, אפשר אפילו בתשלום סמלי
0527159869

קבצים מצורפים

• כריכה אמרי המשפט.ai
    1.8 MB · צפיות: 41
  • דוגמא כריכה.pdf
    KB 358.7 · צפיות: 55

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המידות הם 17.5 לכל צד כריכה לקמי ואחורי, ועובי 1.4 ס"מ

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הסתדרתי.
פשוט לא אחזתי שעושים את זה בתוכנת פי די אף.
האמת שעד היום הדפסתי בדפוס שווה ברחוב השלושה בעיר בני ברק. ושם הם עשו לי את זה, בנוסף לשרות המעולה שלהם,
עכשיו פשוט לקוח הלך לדפוס אחר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אין דרך באילסוטרייטור?

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אשמח לדעת איך.
תודה
תלוי גם מי הדפוס שמדפיס, יש כאלה שיודעים לטפל בקובץ בעצמם, ויש כאלה שדורשים לקבל קובץ מושלם (ואז הם מפשלים),
אם זה דפוס בבני ברק תוכל להגיד לי באישי, מכיר הרבה מהם, בכל מקרה חשוב שמישהו יראה את הכריכה הראשונה שיוצאת שהיא בסדר. (פשוט קובץ שעשיתי לאחרונה הדפוס במקום 18/25 עשה 17/24 ופישל את הכריכה)

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תלוי גם מי הדפוס שמדפיס, יש כאלה שיודעים לטפל בקובץ בעצמם, ויש כאלה שדורשים לקבל קובץ מושלם (ואז הם מפשלים),
אם זה דפוס בבני ברק תוכל להגיד לי באישי, מכיר הרבה מהם, בכל מקרה חשוב שמישהו יראה את הכריכה הראשונה שיוצאת שהיא בסדר. (פשוט קובץ שעשיתי לאחרונה הדפוס במקום 18/25 עשה 17/24 ופישל את הכריכה)
אבל אני רוצה לדעת בעצמי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה