עזרה בthumbnails

נדב ואביהוא

משתמש רשום
מאז שהתקנתי thumbnailseps שהעלו כאן http://www.prog.co.il/showpost.php?p=114879&postcount=452
המחשב שלי עובד מאד באיטיות ובמיוחד על הdesktop אבל שאר התוכנות עובדים כרגיל במהירות, רק כשאני רוצה לsave אז לוקח זמן עד שמופיע היכן שישמור הפייל, וכיון שיש לי cs3 ע"כ הוצרכתי כפי שאמרו שמה באשכול, שאכנס בתוך הרגיסטרי ושמה לשנות משהו, על כן הלכתי שמה ותקנתי מה שעיוותי וגם הסרתי את הfolder shell ששמה התקנתי את ה"תוכנה" וגם עשיתי בcccleaner על הרגיסטרי ושום דבר לא מועיל

אנא עזרו לי, ותודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה