עזרה בas3

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם.
סוף סוף התחלתי ללמוד as3 בצורה מסודרת - אז יש לי שאלה בשיעורי בית.
למרות שבניתי כבר די הרבה אתרי פלאש בas2 הידע שלי במשתנים,תנאים וכ' די בסיס - תקבלו בהבנה...

מה שאני צריך לעשות זה ככה :יש לי 3 שורות של from x to x,from y to y ,from alpha to alpha שבהם יש שדות של משתני טקסט.
האוביקט שבבמה צריך לזוז מאחד לשני.
מה שהצלחתי לעשות בנתיים זה שיש 2 כפתורים הראשון ממקם את האוביקט במיקום הראשון והשני מזיז אותו לעבר המיקום השני אבל זה עובד רק אם המיקום שני גדול יותר מהמיקום הראשון.
הקוד הוא ככה:
btn.addEventListener(MouseEvent.CLICK, clickme);
btn2.addEventListener(MouseEvent.CLICK, moveme);

function clickme(event:MouseEvent):void
{
mc.x = Number(x1.text)
mc.y = Number(y1.text)
mc.alpha = Number(a1.text)

}

function moveme(event:MouseEvent):void
{

if
(mc.x<Number(x2.text))
{
mc.x +=10
}

else{
mc.x=Number(x2.text)
}
if
(mc.y<Number(y2.text))
{
mc.y +=10
}

else{
mc.y=Number(y2.text)
}
if
(mc.alpha<Number(a2.text))
{
mc.alpha +=0.1
}

else{
mc.alpha=Number(a2.text)
}

}

r

אשמח לעזרה,להסברים ולעצות איך לעשות שהאוביקט יוכל לזוז ממיקום למיקום גם כהשני יותר גדול,קטן וכ'.
תודה.
ארז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה