עזרה ב- KORG [קורג]

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי כמה שאלות בקורג [PA1000] ואשמח למענה מפי המומחים שלנו,
  1. איך אני יכול לבחור לעצמי על איזה קול ומקצב יידלק לי האורגן?
  2. איך ניתן באותו סט [VARIATION] שבכל מספר תהיה דגימות אחרות ולא דגימה אחידה בכל הסט?
  3. האם יש אפשרות להגביר את הווליום של הקול [דגימה] גם לאחר שבאורגן הוא הכי גבוה וכן במיקסר הפנימי?
  4. איך ניתן להשאיר פתוח את תקיית [לשונית] הדיירקט גם לאחר הוצאת הUSB מהאורגן?
תודה מראש לכל העונים.

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי כמה שאלות בקורג [PA1000] ואשמח למענה מפי המומחים שלנו,
  1. איך אני יכול לבחור לעצמי על איזה קול ומקצב יידלק לי האורגן?
  2. איך ניתן באותו סט [VARIATION] שבכל מספר תהיה דגימות אחרות ולא דגימה אחידה בכל הסט?
  3. האם יש אפשרות להגביר את הווליום של הקול [דגימה] גם לאחר שבאורגן הוא הכי גבוה וכן במיקסר הפנימי?
  4. איך ניתן להשאיר פתוח את תקיית [לשונית] הדיירקט גם לאחר הוצאת הUSB מהאורגן?
תודה מראש לכל העונים.
1. כשאתה קובע את ההגדרות של כפתור My settings, (לסדר את האורגן איך שאתה רוצה, ואז לחיצה ארוכה על הכפתור), זה נשמר ככה.
(2. לא הבנתי כ"כ את השאלה...)
3.למיטב ידיעתי לא. אפשר ליצא את הדגימה, להגביר במחשב ולדגום שוב לאורגן.
4. ברגע שאתה קובע תיקיה לדיירקט, זה בעצם מעתיק אותה לזיכרון הפנימי של האורגן. כך שאפשר להוציא.

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה!!
1. היכן זה נמצא?
2. כל מקצב בנוי מ4 שלבים 1.2.3.4 אני מחפש את האפשרות שאני יוכל להגדיר כל מספר דגימה אחרת - לדוג' באס, במספר 1 יתן לי בס מהאורגן וב2 יתן לי באס רולנד וכו'
4. מה הפי' אני מכניס את התקייה לדיירקט מהUSB אבל ברגע שאני מוציא אותו יורד לי הלשונית .

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה!!
1. היכן זה נמצא?
2. כל מקצב בנוי מ4 שלבים 1.2.3.4 אני מחפש את האפשרות שאני יוכל להגדיר כל מספר דגימה אחרת - לדוג' באס, במספר 1 יתן לי בס מהאורגן וב2 יתן לי באס רולנד וכו'
4. מה הפי' אני מכניס את התקייה לדיירקט מהUSB אבל ברגע שאני מוציא אותו יורד לי הלשונית .
1. הכפתור My settings נמצא למטה. (ראה תמונה)
2. אתה מדבר דגימה שונה או ממש מאורגן אחר שמחובר תוך כדי? כי דגימה שונה אפשר פשוט להחליף במיקסר תוך כדי, אבל זה לא ישאר קבוע. ואפשר להחליף איפה שבונים את המקצב ופשוט לשמור מחדש כמקצב אחר.
4. האורגן שלי לא פתוח כרגע, כך שאולי צריך לעשות עוד משהו ואני לא זוכר, אבל אצלי אין אונקי מחובר כל הזמן ויש דיירקט.

קבצים מצורפים

• Pa4X61-xlarge_LI.jpg
    Pa4X61-xlarge_LI.jpg
    KB 959.9 · צפיות: 46

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה!!
1. היכן זה נמצא?
להעתיק את התיקיה שמשתמשת בדיירקט לדיסק הפנימי [מדיה קופי וכו']ואז להגדיר את הדיירקט מחדש לדיסק הפנימי לתיקיה הרצויה ולא לאון קי.
אם אתה מתכוון לערוצי המקצב צריך לעשות את זה רק בעריכת מקצבים בלחצן של REC ולא במצב נגינה.

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
1. הכפתור My settings נמצא למטה. (ראה תמונה)
וואהו... כ"כ פשוט.
2. אתה מדבר דגימה שונה או ממש מאורגן אחר שמחובר תוך כדי? כי דגימה שונה אפשר פשוט להחליף במיקסר תוך כדי, אבל זה לא ישאר קבוע. ואפשר להחליף איפה שבונים את המקצב ופשוט לשמור מחדש כמקצב אחר.
מדבר על דגימות מהאורגן עצמו, זכור לי שאפשר באיזשהו מקום, ופעם עשיתי את זה אבל שכחתי איך, ולא כמקצב אחר.
להעתיק את התיקיה שמשתמשת בדיירקט לדיסק הפנימי [מדיה קופי וכו']ואז להגדיר את הדיירקט מחדש לדיסק הפנימי לתיקיה הרצויה ולא לאון קי.
תודה, מסתבר מאד, איך לא חשבתי.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מוזר: העתקתי מקצב מסויים מהאורגן ל-USER, שם ערכתי אותו וביצעתי בו שינויים, ומשום מה כשניסיתי לשמור אותם פשוט האורגן לא נתן לי - המקצב התאפס וכל עבודתי ירדה לטמיון :(.
מישהו יודע למה?

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אתה בטוח שמה שעבדת עליו היה המקצב שביוזר וגם ניסית לשמור ביוזר?

כי לפעמים אחרי שהעתקת- עדיין אתה נמצא עם המקצב שבמקור כי צריך ללחוץ אחרי ההעתקה על המקצב שהעתקת, כדי לעבור מהמקור למועתק

ניסית לשמור את המקצב על גבי משבצת ריקה וגם את זה לא הצלחת?

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן בוודאי, עבדתי על ההעתק. אבל זה היה יותר מוזר, גם באפשרות הנגינה של המקצב בתוך העריכה (הפינה השמאלית העליונה בתפריט - element trk controls) לא שמעתי שינויים, ורק בחלון ההקלטה עצמה זה היה - עוד לפני ששמרתי :confused:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן בוודאי, עבדתי על ההעתק. אבל זה היה יותר מוזר, גם באפשרות הנגינה של המקצב בתוך העריכה (הפינה השמאלית העליונה בתפריט - element trk controls) לא שמעתי שינויים, ורק בחלון ההקלטה עצמה זה היה - עוד לפני ששמרתי :confused:
אני גם ניתקל במשהו דומה אני עורך מקצב לא בתוך עריכת מיקצבים אלא במצב נגינה, משנה לו צלילים ואז שומר בתפריט בצד שמאל השלישי מלמעלה ואז אם פתחתי אותו לאיזה צורך בעריכת מקצבים REC הוא חוזר להגדרות הראשוניות שלו לפני העריכה.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא, אני מדבר על תיכנותים בגוף המקצב עצמו כגון הוספת מכות בתופים וכו'

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם ניתן להכניס מקצבים לקורג PA 50 ?
ואם כן, התהליך דומה לאורגנים החדשים כמו 700 1000 PA4 ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ניתן, יש גירסאות של הכלי בדיסקטים ויש בusb
בכו''א אני לא יודע איך להדריך אותך, אולי תפתח נושא חדש ואז מי שמכיר את הכלי
יראה את הכותרת.
לא אני צריך,
מישהו שהוא לא חבר בפורום שאל והבאתי קישור בהודעה שלי
עיין שם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם ניתן להקליט נגינה על נגינה בPA 700 ?
למשל, אני מעוניין להקליט שיר שאני מנגן ועליו לשים צלילי ליווי, זה אפשרי ?
ואם כן, האם את המקצב והאקורדים אני מנגן רק בפעם הראשונה ופעם השניה רק את צלילי הליווי ?
תודה

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האם ניתן להקליט נגינה על נגינה בPA 700 ?
למשל, אני מעוניין להקליט שיר שאני מנגן ועליו לשים צלילי ליווי, זה אפשרי ?
ואם כן, האם את המקצב והאקורדים אני מנגן רק בפעם הראשונה ופעם השניה רק את צלילי הליווי ?
תודה
הכוונה להקלטה בשכבות?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה