עזרה בתכנון מטבח מאתגר

אחות

משתמש מקצוען
IMG-20200107-WA0000.jpg

ערב טוב לכל חברי הפורום הנפלא!
ברוך ה' לקראת שיפוץ. (גיסתי)
מתקשה בהחלטה לגבי המטבח שזו ההחלטה הכי דחופה כרגע.... הבעיות:
2 עמודים שלא ניתן להוריד
מיקום חלונות גמיש
מעוניינת במרחב עד כמה שניתן סלון מטבח גדולים
מעדיפה מאוד את האפשרות של השולחן בפינה בו הוא נמצא בתוכנית הזו על מנת לתחום את פינת האוכל עם כל המשתמע מכך... מצד שני ההמלצות שקיבלנו עד עכשיו שזה הכי פחות מומלץ כי מוריד משטחי עבודה.

אשמח מאוד לשמוע רעיונות איך למקסם את השטח למרות הרצונות.....
תודה רבה מראש לכל המסייעים!

יעל ברוכים

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש יציאה מתוך המטבח להמשך הבית ליד השולחן? אני מבינה נכון?

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי תכנית דירה
מאד קשה להתרשם ככה

cherry c

משתמש סופר מקצוען
מעוניינת במרחב עד כמה שניתן סלון מטבח גדולים
אני הכי בעד אופן ספייס, אבל עד הדלת. לא כל מי שעומד בדלת צריך לראות את כל הסלון ובעיקר את כל המטבח, מטבח זה מקום שהרבה פעמים מבולגן, הרבה פעמים עובדים בו באופן לא ייצוגי, לא מתאים שכל העומד בדלת יראה.
שתשים לב שאם היא תפתח יותר מדי, אז העומדים בדלת יראו יותר מדי. צריך לפתוח בצורה שלא תהיה גלויה לדלת.

מעצבת פנים ומטבחים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הייתי מוותרת על משטחי אחסון ועבודה ולכן הייתי עושה את המטבח לכל אורך הקיר שאורכו 5.63 ואולי אפשר להכניס מקרר באורך זה .רק אני לא יודעת מה בדיוק את רוצה שיהיה במטבח כמה איחסון את צריכה ?משטחי עבודה?כמה מקומות ישיבה סביב שולחן האוכל?מהם מכשירי החשמל שבשימוש ?זה נתןנים שצריך לקחת בחשבון שמתכננים מטבח .
ברגע שעושים את המטבח בקו אחד.: אז לכוון הספות אפשר להשאיר פתוח .ולעשות את האי בהמשך של העמוד הראשון. או אולי לסובב אותו מעט לכוון המטבח .אבל שוב איו לי מספיק איפורמציה של מידות
תמקדי אותי יותר מה את רוצה מו המטבח ומידות ואנסה לעזור לך .

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כמה אופציות.
הנה אחת מהם
צפה בקובץ המצורף 601157

יש כבר אופציה כמעט סגורה :)
אבל למען האתגר - לא מתאים להם כיורים צמודים,
משטחי העבודה והאחסון קטנים יחסית לגודל המטבח
והאיזור של הכיריים עם הזווית הזו - ממש לא נוח לשימוש, אין אפשרות לעמוד בנוח לפני הכיריים,
שלא לדבר על לנקות את הפינה שאחריהם.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כבר אופציה כמעט סגורה :)
אבל למען האתגר - לא מתאים להם כיורים צמודים,
משטחי העבודה והאחסון קטנים יחסית לגודל המטבח
והאיזור של הכיריים עם הזווית הזו - ממש לא נוח לשימוש, אין אפשרות לעמוד בנוח לפני הכיריים,
שלא לדבר על לנקות את הפינה שאחריהם.
מעניין לראות.
מיקום הכיריים נועד רק לתת כיוון. הקיר האחורי מפריע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה