עזרה בתוכן עניינים...

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
שלום חברים יקרים..
לפני הכל אני רוצה להודות לכם על כל העזרה!! אתם ממש עושים איתי חסד של אמת.. (: בעימוד ספר הביכורים שלי וזו הפעם הראשונה שאני מעמד.. וכ"כ טוב שיש פורום כמו זה, ממש גמילות חסדים לשמה!
אנו לפני שלב התוכן עניינים... (אחרי שהכל בדוק ומסודר..)

רציתי לשאול אם יש אפשרות לעשות תוכן עניינים לפי הכותרות (פונט אשכנזי, מרכז, גודל 14).. אם יש אפשרות שהתוכנה תעשה לי לבד תוכן עניינים לפי העמודים שכל כותרת נמצאת בה ורק לפי הכותרת... (למשל יש כותרת.. 'מעשה - ארנק תחת ארנק' בעמ' 70..) אז שיעשה רק את הכותרות לפי מספרי העמוד שהם נמצאים שם. דהיינו, שהתוכן עניינים יהיה מסודר לפי הכותרות של הספר.

מקווה שהייתי ברור בשאלה/בקשה..
תודה רבה לכולם שוב ! : )
מצ"ב תמונה של כותרת..
תוכן עניינים.JPG

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם יש לך סגנונות תו/פסקא מוגדרים היטב, זו לא בעיה.
כמו כן - אני מוכרח להעיר, השילוב של הפונט "אשכנז" עם הפונט של הטקסט - לא מתאים, לדעתי.
בהצלחה.

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
כמו כן - אני מוכרח להעיר, השילוב של הפונט "אשכנז" עם הפונט של הטקסט - לא מתאים, לדעתי.
בהצלחה.
יש לי סגנונות: 'כותרת' 'פסוק' 'טקסט רץ' 'שער' 'סוגריים' וכדו'...
מה עושים? איך ניתן לעשות תוכן עניינים לפי סגנון? שיעשה לי רק את הסגנון של הכותרות...?

אממ.. מדוע לא מתאים? אני ואשתי ישבנו שבועות שלמים כדי למצוא כותרות וטקסט שיתאימו חחח.. תודה לאל

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בהצלחה.
יש צורך גם להקטין את הוקטור החוצץ לדעתך..?

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מישהו יכול להסביר לי בבקשההה איך עושים תוכן עניינים לפי סגנון כותרת? שיקח רק את הכותרות ויכתוב כל כותרת באיזה עמוד.. :)
תודה רבה!!!!!!!!

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
Layout
Table of contents
ושם להגדיר איזה סגנון לשלוף

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
Layout
Table of contents
ושם להגדיר איזה סגנון לשלוף
סורי על החוסר ניסיון המשווע :O יצא לי משהו מזעזע.. חחח

אשמח לעוד קצת עזרה אם תוכל.. מחילה מכבודך ומזמנך היקר.
הייתי רוצה שהכל יסתיים באותו אורך.. וכן שיהיו נקודות כזה עד למספר.. האם זה אפשרי? או שצריך לעשות את זה באופן ידני??
תודה רבה רבה רבה רבה!
תוכן עניינים ניסיון.JPG

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מצטרף ל @תא חזי לגבי הפונטים. והאמת שהוא היה עדין מדיי. זה ממש לא נראה טוב בלשון המעטה.

לגבי השאלות שלך:
א. תשנה את יישור הפסקה ליישור דו-צדדי
ב. צריך להגדיר את הטאב שהתו המוביל (leader) יהיה נקודה, כמו בתמונה

1580586792051.png

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני מצטרף ל @תא חזי לגבי הפונטים. והאמת שהוא היה עדין מדיי. זה ממש לא נראה טוב בלשון המעטה.

לגבי השאלות שלך:

צפה בקובץ המצורף 600370

אממ... אז מה משתלב עם כותרות אשכנזי? מה ניתן לשים בתור טקסט רץ? מהפונטים של פונטביט

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים

לגבי השאלות שלך:

צפה בקובץ המצורף 600370
הצלחתי!! תודה רבה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אממ... אז מה משתלב עם כותרות אשכנזי? מה ניתן לשים בתור טקסט רץ? מהפונטים של פונטביט
אני סתם זורק:
תנסה אולי שפע מודגש/שפע קלאסיק מודגש. או משה/אשר, משהו מהסגנון הזה. לא בדקתי כדי לכתוב לך.

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בהצלחה.

לגבי השאלות שלך:

צפה בקובץ המצורף 600370

תודה רבה לכם על הביקורות/הערות...
לוקח לתשומת ליבי..
עד כה הייתי סגור על פונט 'אות קטיפה'... ומפני שכולם פה אומרים שזה ממש לא מתאים. רציתי לשאול האם הפונט (שפע) יותר מתאים?
למעלה קטיפה למטה שפע...
מה דעתכם?
תודה.
שפע וקטיפה.JPG

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה לכם על הביקורות/הערות...
לוקח לתשומת ליבי..
עד כה הייתי סגור על פונט 'אות קטיפה'... ומפני שכולם פה אומרים שזה ממש לא מתאים. רציתי לשאול האם הפונט (שפע) יותר מתאים?
למעלה קטיפה למטה שפע...
מה דעתכם?
תודה.
צפה בקובץ המצורף 600826
א. הבעיה שהצבעתי עליה קודם לכן היתה הכותרת בפטנט "אשכנז", לא הטקסט.
ב. אישית אהבתי יותר את "שפע".

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
א. הבעיה שהצבעתי עליה קודם לכן היתה הכותרת בפטנט "אשכנז", לא הטקסט.
ב. אישית אהבתי יותר את "שפע".
אה... חשבתי שהתכוונת לטקסט ולא לכותרת.
פונט אשכנזי לכותרות מושלם בעיניי.. כי גם הספר מעוצב כמו הכתב..

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אה... חשבתי שהתכוונת לטקסט ולא לכותרת.
פונט אשכנזי לכותרות מושלם בעיניי.. כי גם הספר מעוצב כמו הכתב..
הכריכה ממש ממש מרשימה ויפה.
אבל מה פונט אשכנז קשור?
אם כבר, אולי פונט דבש/עלה/סופת עלים של פונטייפ יתאימו. תתייעץ עם מי שעיצב את הכריכה (אולי זה אתה - ואם כן, וואו!!!) איזה פונטים ישלימו אותה
אבל הנ"ל לא מתאימים לענ"ד לכותרות בגודל קטן.

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
האמת שזה לא אני... זה בחור מוכשר מבני ברק (:
אני רק מלמד צעיר בת"ת שאסף כמה שנים דברי תורה ומנסה להגשים את חלומו ולהוציא את הדברים בספר.
לא מכיר שום פונטים של פונטייפ... כל הקטע שיש לי חבילה של 150 פונטים בפונטביט... אצטרך להתייעץ עם מישהו שמשתמש בפונטים שלהם ויוכל לתת לי טיפים לפונט כותרת... אולי 'אוריה' יכול להיות להתאים..
כתב אוריה > יכול להתאים?
434.JPG

האמת שכל בני הדודים שלי, חברים וכו' כבר מחכים לספר ואין לי כבר כוחות לעמד אותו... נראה לי אוציא אותו איך שהוא כעת ונקווה לטוב בע"ה :)
תורי זהב.jpg

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האמת שזה לא אני... זה בחור מוכשר מבני ברק (:
אני רק מלמד צעיר בת"ת שאסף כמה שנים דברי תורה ומנסה להגשים את חלומו ולהוציא את הדברים בספר.
לא מכיר שום פונטים של פונטייפ... כל הקטע שיש לי חבילה של 150 פונטים בפונטביט... אצטרך להתייעץ עם מישהו שמשתמש בפונטים שלהם ויוכל לתת לי טיפים לפונט כותרת... אולי 'אוריה' יכול להיות להתאים..
כתב אוריה > יכול להתאים?
צפה בקובץ המצורף 600893
האמת שכל בני הדודים שלי, חברים וכו' כבר מחכים לספר ואין לי כבר כוחות לעמד אותו... נראה לי אוציא אותו איך שהוא כעת ונקווה לטוב בע"ה :)צפה בקובץ המצורף 600892
לא לא לא לא.
אל תוותר!!!!
עם כריכה כל כך מדהימה, שלא לדבר על דברי התורה שבוודאי יש שם, אני לא יכול לתת לך להתייאש.
אני לא משווה, אבל רק עכשיו סיימתי שיחה קשוחה עם אברך שרוצה להדפיס ספר שעימדתי לו, בלי שהוא הדפיס אותו אפילו פעם אחת להגהה.
אל תתעצל, ואל תהיה פזיז. תמצא משהו!

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@Pure2 בפשטות אם אתה רוצה להתאים את זה לכריכה - רואים שהמעמד משתמש בפונטים של פונטייפ, אז...

בכל מקרה, הנה רשימה של פונטים מפונטביט שמתאימים לעניות דעתי לפונט "שפע" בתור כותרות:
רימונה, קליגרף, גאולה סנס שחור, אוריה כבד, זמנהוף כבד, טיפוגרף תג כבד, מסע שחור, מרקש כבד/שחור, רטרוס שחור, "אות הדפוס" כבד (קטלוג 2020), שושנים בינוני/כבד.
כמובן שהכל בדרך אפשר ואולי, וכדאי שתיכנס לאתר, ותנסה כל אחד מהם ותראה מה מתאים לך. אבל אלה ההמלצות שלי - אם אתה מעמד בפונט שפע או קטיפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה