עזרה בשפוץ כורסא

פרידא

משתמש מקצוען
יש לי כורסא במצב מצוין אך עם רפוד בצבע ירוק מזעזע. איך מרפדים מחדש? לדעתי לא חייב להוריד את הריפוד הנוכחי כי הוא שלם. אם זה מקל, אז אפשר לרפד מעל...
איזה ריפוד לקנות? ז"א מאיזה סוג בד? ואיך מרפדים? אפשר לבד?

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר לפרק את החלקים כדי לרפד?
אני ריפדתי כיסאות סלון -פירקתי את החלקים, עטפתי בבד שגזור בצורה הנכונה+ עודף,(על הבד הקודם, שהיה טוב אבל מכוער)
והידקתי את השאריות מצד האחורי בעזרת מהדק קיר (שטוב גם לעץ)
נראה לי שלא משנה איזה בד...
אם א"א לפרק את החלקים אז או שתתפרי כיסוי בגיזרה של הכורסא או שתשלחי לרפד...
אולי תצרפי תמונה?

פרפר

משתמש מקצוען
אם החלקים נשלפים אז זה די פשוט. אני ריפדתי פעם בבד דמוי עור - תפרתי מעין ציפית של כרית (אבל עשיתי תפר בגובה בשביל לרַבֵּעַ) ואת הסיום תפרתי מאחור בתפר ידני.
אם זה מחובר - אפשר לתפור מעין סדין שמכסה את כל הצדדים. צריך לראות אם יש נקודות תורפה שיקשו על העבודה...

מעבר לקשת

משתמש פעיל
מאד תלוי בכורסא (אם זה ממש בנוי כמו ספה והרבה חלקים שכל אחד מרופד בפני עצמו זה מאוד מסובך או שאפשר לתפור כיסוי) שלחי תמונה שנוכל לראות איך לרפד בלי לסבך אותך עם הסברים מיותרים
ובקשר לבד אפשר או דמוי עור שמתנקה בקלות ויש אינספור בדי ריפוד יש גם דוחים לכלוך, תלכי לחנות בדים ותשאלי מה מתאים לריפוד, ידעו לכוון אותך שם

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
העלתי פה בעבר אשכול על ריפוד כורסה.
בשילוב תמונות מתהליך העבודה תנסי לבדוק אם מעניין אותך.

פרידא

משתמש מקצוען
סליחה על האיחור בתגובה. רק עכשיו התפניתי לצלם את הכורסא.
העלתי פה בעבר אשכול על ריפוד כורסה.
בשילוב תמונות מתהליך העבודה תנסי לבדוק אם מעניין אותך.
אשמח מאד לקבל קישור לאשכול המדובר

קבצים מצורפים

• IMG_3715.JPG
    3.6 MB · צפיות: 58
  • IMG_3716.JPG
    3.6 MB · צפיות: 38

אולי מעניין אותך גם...