עזרה בקשר לוירוס שמייצר קיצורי דרך סתם ואי אפשר למחוק אותו

אבי אש

משתמש חדש
שלום,

הוכתי בוירוס שנמצא בתיקייה מוסתרת איפה שהוא פוגע שם, שנקרא streamerdata ובו תוכנה streamer.exe ואז בתיקיית המקורית נוצרים קיצורי דרך לאותה תיקייה. כשאני מנסה למחוק את קיצורי הדרך או את התוכנה של הוירוס זה חוזר. גם כשאני פות את המחשב מיד הcomman prompt נפתח ואז אני מקבל שגיאה שלא מצאו משהו בקשר לstreamer.exe, וגם מצאתי בregistry editor (Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run) לכאורה שתי תוכנות שעושות את הבעיה, אחד strdat שמתחבר לcmd ועוד flaterm ומופיע שם שזה executescript, וכשנסיתי למוק אותם הם חזרו.

לכן עכשיו אני פונה לעזרה, אולי אם יש כאן מישהו שיכול להיות שליח ה' לעזור לי לפתור את הוירוס הזה, שנראה לי מקורו מאיזה דיסק און קי שמישהו חיבר למחשב שלי ועם אותו וירוס,, וזה גם עבר לאיזה מכשיר הקלטה שלי אחר כך.

תודה רבה!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איזה אנטי וירוס יש לך?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שלום,

הוכתי בוירוס שנמצא בתיקייה מוסתרת איפה שהוא פוגע שם, שנקרא streamerdata ובו תוכנה streamer.exe ואז בתיקיית המקורית נוצרים קיצורי דרך לאותה תיקייה. כשאני מנסה למחוק את קיצורי הדרך או את התוכנה של הוירוס זה חוזר. גם כשאני פות את המחשב מיד הcomman prompt נפתח ואז אני מקבל שגיאה שלא מצאו משהו בקשר לstreamer.exe, וגם מצאתי בregistry editor (Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run) לכאורה שתי תוכנות שעושות את הבעיה, אחד strdat שמתחבר לcmd ועוד flaterm ומופיע שם שזה executescript, וכשנסיתי למוק אותם הם חזרו.

לכן עכשיו אני פונה לעזרה, אולי אם יש כאן מישהו שיכול להיות שליח ה' לעזור לי לפתור את הוירוס הזה, שנראה לי מקורו מאיזה דיסק און קי שמישהו חיבר למחשב שלי ועם אותו וירוס,, וזה גם עבר לאיזה מכשיר הקלטה שלי אחר כך.

תודה רבה!
תתקין את ממלוורבייטס תריץ סריקה והוא יסדר לך את הוירוס שכתבת.
חוצמזה, צריך שיהיה אנטי וירוס קבוע במחשב.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תתקין את ממלוורבייטס תריץ סריקה והוא יסדר לך את הוירוס שכתבת.
חוצמזה, צריך שיהיה אנטי וירוס קבוע במחשב.
צריך להריץ את הסריקה כשכל הכוננים הנגועים מחוברים למחשב.
אחרת בפעם הבאה שתחבר את הכונן המחשב שוב ידבק...
בהצלחה!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
צריך להריץ את הסריקה כשכל הכוננים הנגועים מחוברים למחשב.
אחרת בפעם הבאה שתחבר את הכונן המחשב שוב ידבק...
בהצלחה!
רעיונית, לשמור על המחשב שהוירוס לא ייכנס הרבה יותר קל מלמחוק את הוירוס אחרי שהוא כבר בפנים.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך למשל האמינות של התוכנה הזו?
upload_2018-4-19_17-39-29.png

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה הבעיה בזה?
upload_2018-4-19_22-9-49.png

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ומה אתם אומרים על זה?
upload_2018-4-22_12-2-58.png

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

קבצים מצורפים

• mbam-setup-1.75.0.1300.rar
    9.8 MB · צפיות: 16
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה