עזרה בקניית מטבח לדירה שכורה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנו מעוניינים לשפץ מטבח בדירה להשכרה,
קיבלנו הצעת מחיר למטבח עם משטח עבודה מעץ מצופה פורמיקה.

מישהו יכול לתת לנו חוות דעת על משטח עבודה כזה?
האם הוא מחזיק מעמד או כל פעם שיתחלפו השוכרים נצטרך להחליף אותו?
ובכלל האם כדאי להשקיע בדירה להשכרה או לקנות את המטבחים הכי פשוטים ב1.800 ש"ח מה שכולם מציעים.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אצל הורי יש צטבח ארוך ארוך, צד אחד - שיש עם כיורים וצד שני משטח עבודה מעץ מצופה פורמיקה
כמשטח נוסף - זה מקסים, נוח לעבודה משמש מעולה להכנת עוגות \ חלות וכו'
אבל במשטח שצמוד לכיורים זה לא כ"כ מוצלח, וגם באיכות של היום אני לא חושבת שיחזיק מעמד.
אני הייתי עושה מטבח באיקאה עם משטח קיסר פשוט.
ואגב - במקרה של דירה להשכרה שווה להשקיע ביופי, (אפילו יותר מפרקטיות) כי זה מה שישכנע את השוכר שבא לראות דירה

RGDESIGN

משתמש צעיר
מטבח בדירה להשכרה

ממליצה לפנות לחברת פרפקט ליין מטבחים.ניתן למצוא שם מטבחים במבצע ,או מתצוגה.
המטבח עשוי סנדוויץ בציפוי פורמיקה, פירזול בלום. משטח עבודה אבן קיסר סטנדרטי שבדרך כלל כלול במחיר.
בכל מקרה לא ממליצה ללכת על משטח עבודה בציפוי פורמיקה, במהלך הזמן הוא יישרט מחיתוכים ויתנפח מהמים, יש משטחי שיש זולים יחסית אפילו של אבן קיסר ,אפשר למצוא שארית של פלטה מדגמים ישנים יותר אצל אנשי שיש במחירים מוזלים.

בהצלחה
רחלי גולד
מעצבת פנים 0527134444

ציפופוק

משתמש רשום
נכתב ע"י פקמן;1798436:
אנו מעוניינים לשפץ מטבח בדירה להשכרה,
קיבלנו הצעת מחיר למטבח עם משטח עבודה מעץ מצופה פורמיקה.

מישהו יכול לתת לנו חוות דעת על משטח עבודה כזה?
האם הוא מחזיק מעמד או כל פעם שיתחלפו השוכרים נצטרך להחליף אותו?
ובכלל האם כדאי להשקיע בדירה להשכרה או לקנות את המטבחים הכי פשוטים ב1.800 ש"ח מה שכולם מציעים.
יש לי המלצה על מומחה למטבחים בדירות שכירות כולל משטח עבודה משיש וכיורים, מחירים סבירים
ישראל 0527656147

nicky

משתמש מקצוען
סליחה על ההקפצה

@פקמן אשמח לדעת אם יש לך תובנות בעניין ב3 השנים שעברו? ;) נמצאת באותה צומת כעת ולא יודעת לאן לפנות...

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
לי יש משטח עבודה מעץ מצופה פורמייקה כמשטח נוסף.
נחמד כמשטח נוסף, אבל ממש לא עמיד (בטח לא בתנאי מיים חום וכו').

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ביחידה מומלץ לחסוך בארונות ,בקרמיקה, אבל לא במשטח השיש שבטוח יתנפח,
תנסי למצוא משהו פשוט אבל שיש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה