עזרה בפלאש

נעמי אפשטיין

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש לי תפריט בפלאש שפשוט הסתבכתי איתו. אני רוצה שיהיה בפונט אריאל, גם כשעולים עליו וגם בלחיצה. ויפנה לדפים שונים. זה לא ככ הולך לי. משהו יכול לעזור לי עם זה אני מאווווווווד ישמח

רגע, איך מעלים קובץ fla?

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תעלי את הקובץ בZIP או RAR.

מנסה---

משתמש רשום
הבנתי ממך שהכפתור אמור להישאר כמו שהוא גם במעבר וגם בלחיצה, הכפתור שמפנה "לעיצוב" הוא נכון ועובד תקין, אבל שאר הכפתורים כאילו קופצים, ולכן בעריכת כפתור אמורים לשים את אותו טקסט באותו מיקום (PASTE IN PLACE) בכל מצבי הכפתור, גם במעבר וגם בלחיצה. ובaction לתת את הפקודה get url ולכתוב את שם העמוד הרצוי
מקוה שעזרתי---

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
קודם כל,
למה הטקסט דינמי?
תשני אותו לסטטי.
בשחקן הפמיני של הטקסט, בפרופרטיס למטה.
ושימי לב לשנות את זה בכל המצבים - up, over, down

והאתר ממש יפה!!!!!!!

FishAir

משתמש רשום
אם אפשר להעיר עיצובית: כאשר לוחצים על הנושא הרצוי ונפתחת תמונה של כוס או משהו לדעתי המעבר בין השקיפות לברור צריך להיות הפוך. זה קצת מציק לעין שמשהו מופיע ונעלם בפרט שהוא כבר היה נסתר. נראה לי שמשקיפות לאובייקט ברור תעשה את נכון. בהצלחה (מקווה שהסברתי את עצמי)

FishAir

משתמש רשום
אנסה שוב:כאשר לוחצים על הנושא הרצוי בתפריט כגון גלריה או עיצוב ונפתחת תמונה של כוס. סיומת התצוגה של הכוס היא בשקיפות. כלומר אם אני משאיר את העכבר על אחד מהכפתורים, התמונה הסופית המופיעה שקופה ולא בולטת יחסית לרגע שהיא הופיעה, (בזמן שהעברתי את העכבר מעל הכפתור). המעבר צריך להיות הפוך- ברגע הנגיעה בכפתור תופיע תמונה שקופה ותלך ותתחזק על להופעתה השלמה.
דרך אגב יש רקע לבן לכוס שהוא מפריע. תנסי לצרוב את הכוס.
בהצלחה

נעמי אפשטיין

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כן, הבנתי

את הרקע הלבן השארתי לסוף להוריד
לגבי השקיפות, הבנתי- אני יבדוק את זה שוב מה יותר נעים לגולש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה