עזרה בפונקציה eregi הישנה

aviaviavi

משתמש פעיל
הרבהה זמן לא נגעתי באתר ופתאום אני רואה מלאאאאא שגיאות
הבנתי שב PHP 5.3.0 כבר אין את הפונקציה eregi
איך אני יכול לתקן את השגיאה הזאת שמופיע לי באתר

הוצא משימוש: הפונקציה eregi () נשללה ב /srv /disk1/2705621/www/atspace.com/inc/inc_hooks.php על הקו 52

לדוגמא בקטע הבא:
// פונקציית פלט נתונים (ממסד נתונים)
פונקציית outCode ($ string, $ html = 1) {
גלובלי $ langdata;

$ string = ($ html == 1)? unhtmlentities ($ string): stripslashes ($ מחרוזת);
$ string = str_replace ('\' ',' '', $ string);
$ string = str_replace ("\" "," ", $ string);
$ string = str_replace ("& amp;", "&", $ string);

($ Eregi ("admin.php", $ _ SERVER ['PHP_SELF']) ו- $ html == 1) {
/ / חלץ [קוד] ... [/ code]
preg_match_all ('\' קוד \] (+) / / / code \] `הוא ', $ string, $ outstr, PREG_PATTERN_ORDER);
$ numcodes = count ($ outstr [0]);
$ string_cleaned = $ string;
$ ($ A = 0; $ a <= $ numcodes; $ a ++) {
$ string_cleaned = preg_replace ('\' קוד \] (+) \ / / code \] `הוא ',' ___ קוד _ '. $ a.'___', $ string_cleaned, 1);
}
/ / שחזור [קוד] ... [/ code]
$ string = $ string_cleaned;
$ ($ A = $; $ a <$ numcodes; $ a ++) {
$ outstr [1] [$ a] = str_replace ("# 039;" ", str_replace (" <br /> "," ", $ outstr [1] [$ a]);
$ string = = preg_replace ('# (___ CODE _) (' $ a. ') (___) # ise', '' <div class = \ "std_code \"> <div style = \ "overflow: auto; max- width: \ U003d \ u003d \ u003cb \ u003d \ u003d \ u003d \ u003cb \ u003e \ u003d \ div> </ div> '', $ string, 1);
}
}

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה